Al-kájda je spojencem Spojených států ve válce v Sýrii

WASHINGTON | Poradce bývalé ministryně zahraničních věcí a kandidátky na funkci prezidenta Spojených států Hillary Diane Clinton Jacob Jeremiah Sullivan, známý spíše jako Jake, ji informoval, že Al-Káida vystupuje na straně Washingtonu v Sýrii. 

HELLary Clinton | koláž: freakingnews.com
Svědčí o tom elektronické dopisy, uveřejněné na webových stránkách WikiLeaks, informuje světová zpravodajská agenturu Sputnik.

Al-Káida je na naší straně v Sýrii“, uvádí se v Sullivanově dopise z 12. února 2012. Poradce tak okomentoval zprávu o tom, že vůdce skupiny Ajman az-Zavahiri vyzval muslimy na Blízkém Východě, aby pomohli syrské opozici v boji proti prezidentovi Syrské arabské republiky (SAR) Bašáru al- Asadovi.Směšná americká reakce jako z uzavřeného oddělení blázince

Mike Richard Pompeo

Ředitel CIA Mike Richard Pompeo prohlásil, že WikiLeaks je nepřátelskou tajnou službou vůči SS, která je spojena s Ruskem. „WikiLeaks působí jako nepřátelská zpravodajská služba a činí prohlášení jako nepřátelská zpravodajská služba,“ prohlásil ve svém projevu ve Středisku pro strategické a mezinárodní výzkumy ve Washingtonu. Informuje Sputnik o tradiční paranoidním chováním amerických vrahů. Kdo šíří pravdu o amerických zločincích je agent Kremlu.

Podle slov Pompea vyzývá WikiLeaks své stoupence, aby si opatřili místa v CIA, kde by pak mohli krást tajnou informaci. „Je načase říci, čím WikiLeaks ve skutečnosti je — nestátní nepřátelskou zpravodajskou službou, která se často spojena s takovými státními hráči, jako je Rusko,“ řekl paranoidní zločinecký imbecil poskakující jako Jakub Janda při natáčení porna.