Bolševický opilec Antl se ke kauze Nečesaný vyjádřil velmi nechutně

„Až bude věc pravomocně odsouzena, určitě ji použiji do svých přednášek trestního práva. Součástí trestního řízení jsou mimořádné opravné prostředky a tento případ je ukázkou, jak je lze zneužít,“ uvedl nedávno v rozhovoru pro MF DNES předseda senátního ústavně právního výboru Miroslav Antl.

Petr Štěpánek | foto: Ivana Haslingerová ( Fragmenty © 2017)

Ano, Miroslav Antl, bývalý komunista, který svoje členství v KSČ ve svém senátním „kandidátském“ životopisu zatajil. Miroslav Antl, bolševický synek, jehož otec byl v padesátých letech jednou z nejkrutějších prokurátorských sviní, nikoli nepodobnou krvavé arcisvini Vašovi.

Miroslav Antl, bývalý náměstek policejního prezidenta, který se po svém alkoholovém dopravním karambolu vyhnul svému postihu tím, že si nepřebíral poštovní zásilky. Miroslav Antl, nyní – z vůle blbců žijících mezi námi – senátor v obvodu, kde bydlím.

Nikdo stoprocentně neví, co a jak se tehdy v Hořicích odehrálo. Nicméně představa, dosti pravděpodobná, že toho kluka opakovaně zavřeli, aniž ten čin spáchal, je natolik děsivá, že jen za tyhle blbé kecy by Antl zasloužil profackovat.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr