Neziskovky se chlubí tím, jak ovlivňuji volby ve Francií proti vlastencům

Český web Idnes.cz jen tak mimochodem zveřejnil v článku informací o tom, jak neziskové organizace bojující za zájmy imigrantů a muslimů ovlivňují volby ve Francií v neprospěch francouzských vlastenců a odpůrců islamizace!

Lukáš Lhoťan
Tyto neziskovky záměrně vyhledávají francouzské občany, kteří nechtějí jít k volbám a přesvědčují je, že když už sami nechtějí volit, tak ať svůj hlas dají imigrantům, převážně muslimům, a hlasují za ně! Kupodivu tohle mocipánům z Bruselu a politikům vládnoucí levice a pravice nevadí, prostě udělají cokoliv, aby zastavili šance francouzských vlastenců uspět ve volbách! Co přijde příště? Budou rovnou voličům platit za to, že hlasují pro imigranty a muslimy a proti vlastencům??!

Citaze z článku „Fronty ve Francii značí vysokou účast. Volit chtějí i ti, co nemohou“:

„Vznikla zajímavá iniciativa Alter-Votants. Tato skupina dobrovolníků se snaží propojovat lidi, kteří nemohou volit s těmi, kteří mohou, ale nechtějí. … Iniciativa je unikátní zejména tím, že propojuje migranty a uprchlíky, kteří v zemi žijí, zajímají se o politiku, ale nemají volební právo, s těmi, kteří nehlasují. Jako je například Hamze Ghalebi, politický uprchlík z Íránu, který do Francie přišel v roce 2010. Politické dění zblízka sleduje, ale volit nemůže. Marie Gillier, doktorandka s francouzským občanstvím, ale volit může. A tak je skupina spojila a Maria tak bude v zastoupení Hamzeho hlasovat pro Macrona.“


loading...
loading...
Reklama:
loading...