Němci zase volají po Říši. Zrušme členské země EU a založme Bruselskou říši

PSTRUŽÍ | To o čem snili němečtí nacionalisté v 19. století, Hitler o tom snil v 20. století, tak dnes o tom sní i němečtí multikulturní aktivisté z 21. století – je potřeba zničit evropské národy a vytvořit jednu evropskou říši. Píše publicista a redaktor serveru Českého portálu Lukáš Lhoťan na webu euRABIA.cz.

Führerin Merkel – špinavá nacistická děvka
Lhoťan píše, že Pražský Goethe institut zveřejnil na svém webu článek „Europa ohne die EU“ od Ulrike Guérot v němž tato autorka volá po zničení národních státu, a tedy i evropských národů, a vytvoření jedné evropské říše (samozřejmě, že pod vedením Německa). „Hitler by z dnešních německých multikulturalstů měl radost …“ dodává Lukáš Lhoťan a odvolává se na server zločineckého institutu.

„Všimněme si, jak je nacistické heslo ein Volk, ein Reich, ein Führer (jeden národ, jedna říše, jeden vůdce) stále více zosobněním myšlenek stoupenců Evropské unie a multikulturalismu. oni také volají po jedné říši, jednom národu (který má vzniknout ze zničených evropských národů a má být smísen s muslimy a Afričany) a máme mít jednoho vůdce – byť je již několik staletí po smrti, tím vůdcem má být Mohamed, protože každá říše potřebuje stmelující ideologií a v Evropské unií se tou ideologií stále více stává islám,“ dodává.

Svůj text uzavírá konstatováním, že toto již kdysi předpověděl: „Odehrával se přesně to, před čím jsme varoval již před mnoha lety v mé knize Eurabia – Mýtus nebo realita budoucnosti?“ více podrobností ZDE.