Noc dlouhých nožů v podání vraha a diktátora Erdogana

ANKARA | Turecko odvolalo ze služby 9103 policistů pro jejich údajné napojení na duchovního Fethullaha Gülena žijícího v exilu ve Spojených státe. Informovala o tom dnes turecká státní tisková agentura Anadolu, podle které se tak stalo na základě dekretu vydaného v době platného výjimečného stavu, píše TASR na svém webu Teraz.sk.

Hitler a Erdogan – nebo je to naopak, který je který? Odlišnost minimální
Opatření ze středečního večera následovalo po zadržení 1009 „tajných imámů“ v řadách policejních sil, kteří jsou všichni podezřelí z napojení na tureckého islámského lídra Gulen. Zatýkání proběhlo rovněž ve středu.

Celý údajný puč byl vymyšlený, aby Erdogan mohl jako Hitler uzmout veškerou moc pro sebe a stal se zněl Sultán Erdogan, který bude jako totalitní vládce panovat v novodobé osmanské říši. Včerejší zatýkání byla jen taková Noc dlouhých nožů, ale v podání jiného zločince. Tehdy to byl Hitler a nyní Erdogan. Podoba jako vejce vejci.
Vláda prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana obviňuje Gulen ze zorganizování loňského pokusu o převrat, avšak duchovní tato obvinění popírá. Prašivý pes Erdogan ovšem nedodal žádný důkaz. Pokus o převrat mu naopak slouží k zavedení trestu smrti v zemi a to i zpětně. Takže všichni jeho odpůrci zadržení při „pokusu o převrat“ čekají na svou popravu.

„Pro kontakty s Gulen je v Turecku zatčeno přes 47.000 lidí, oznámila nedávno vláda. Více než 100.000 lidí bylo buď zcela, nebo dočasně propuštěných ze státní služby a bezpečnostních sil,“ píše TASR na webu Teraz.sk. Takže se chystá likvidace odpůrců Erdogana ve stylu Adolfa Hitlera nebo Josifa Stalina. Erdogan by měl být odchycen, odsouzen a pověšen mj. za genocidu Kurdů v Turecku.