Vydíráni a mafie ve vládě. Boj prasat o koryta: Sobotka si chtěl vytřít prdel Babišem, ale zatím to vypadá, že si Andrej vytře s ním

PRAHA | „Všichni kradnú,“ řekl největší gauner, zloděj, lhář, manipulátor, podvodník, oligarcha, údajný objednatel vraždy kmotra Mrázka, agent tajných služeb a rozdavač koblih k vymývání mozků debilů, co ho pak jako stádo kreténu volí. A nyní na něj jiní šmejdi vytáhli informace, že je to taky šmejd. Chystá se Slávek Sobotka vykopnout Babišův kabaret ANO z vlády i s lidským šmejdem přivandrovalým ze Slovenska?

Nechutná dvojice potkanů: Babiš a Sobotka | Foto: ceskatelevize.cz
Mezi koaličními partnery ČSSD a ANO to pořádně vře. Premiér a předseda sociální demokracie Bohuslav Sobotka není ani za mák spokojen s tím, jak Babiš vysvětluje svou dluhopisovou aféru, informují o pranici mezi politickými vepři u koryta ParlamentniListy.cz

„Slýchám prohlášení o vládní krizi, tak mi dovolte, abych se na toto téma stručně vyjádřil. Skutečně platí, že jsem velmi znepokojen tím, jak se staví předseda hnutí ANO a místopředseda vlády Andrej Babiš k aféře s dluhopisy, ale nejen k ní. Jsou zde otázky, u nichž jsem přesvědčen, že Andrej Babiš na ně dluží odpovědi veřejnosti i poslancům,“ řekl úvod Slávek Sobotka při svolané mimořádné tiskové konferenci, ale jak je známo, když on mluví, tak buď lže nebo jen jako plešaté pako blábolí něco bez smyslu.

Podle Sobotky Babiš krade, když se vyhýbá placení daní. To je podle něj nepřijatelné. A Babiš má dva dny na vysvětlení. Tolik mu Sobotka dal času. „Já si společně s ostatnímu poslanci počkám do konce dubna na jeho vysvětlení a potom se jako premiér rozhodnu, jak tuto situaci řešit,“ uzavřel, takže zase nic neřekl. Jen blábolil cosi o zájmu země, ale z jeho úst to zní jako prdy z hnusné zadnice, jelikož je premiérem vlády národní zrady, která poškozuje zemi každou svou sekundou existence.

banner-cex-660x220

Za vším má prý stát majitel pravdy a ministerstva vnitra, tak jako cenzurního úřadu CTHH

Chovanec vyvalený jako to prase | reprofoto: rukojmi.cz

loading...

„Statutární místopředseda strany Milan Chovanec prý tlačí svého šéfa, aby Babiše vyhodil z vlády, ale Sobotka váhá,“ informuje uvedený zdroj o článku MF DNES, což jsou noviny, které si i s jinými koupil Andy Babiš, aby mohl veřejně lidem lhát a tím jim i vymývat mozky. Dále se dozvíme, že Sobotka váhá, jelikož prý nemá dostatečné argumenty.

Zdroje uvnitř ČSSD prozrazují, že v této otázce je rozpolcen nejen sám premiér i vedení strany. Zatímco statutární místopředseda Milan Chovanec údajně tlačí na to, aby byl Babiš politicky popraven, řadoví místopředsedové Lubomír Zaorálek a Michaela Marksová Sobotku varují, že se mu to může vymstít. Jak známo, kdo položí vládu, zpravidla prohraje volby, píše výše uvedený web.

„Sobotka přitom svoji nejistotu nijak neskrývá. Na včerejší odpoledne svolal tiskovou konferenci, kde dal najevo, že zatím neví, co udělá,“ poznamenává k tomu žumpa Andreje Babiše MF DNES. „Ta poptávka po odvolání ve straně je a sílí. Ale nikdo nějak neumí definovat výhody, které by to ČSSD přineslo,“ shrnuje situaci zdroj blízký vedení strany.Manipulátor Babiš: Bude mi premiéra líto a pak sdílel fotografii, který jasně dokazuje, že už Sobotku mafiánsky vydírá

Manipulativní vydírání – V tom je lidský šmejd Babiš mistrem

„Bude mi to moc líto, mám tady spoustu práce, kterou jsem chtěl dokončit. Ale pokud se pan premiér rozhodne mě odvolat, jsem připraven,“ napsal Andy Babiš podle webu ParlamentniListy.cz na facebooku a pak přidal fotku, kterou otevřeně Sobotku vydírá, jelikož jsou to asi krabice s dokumenty, které mají objasnit tunelování a zlodějiny politiků ČSSD, ale i kauzu OKD, kdy v té měl právě Slávek Sobotka poškodit stát o mnoho miliard a měl si taky údajně slušně nakrást. Takže opět boj prasat u koryt.

A Babiš dále píše na sociální síti: „Tak tady čtu vyjádření premiéra i dalších “nejmenovaných zdrojů” kolem něj, kterých jsou dneska plná média, že o mém odvolání vážně uvažuje. Jasně, rozumím. ČSSD je před volbami hodně nervózní a udělá všechno proto, aby mě dostala z politiky. Já a hnutí ANO jim překážíme v úplném ovládnutí naší země. Jak ovládli policii, tak stejně chtějí ovládnout ministerstvo spravedlnosti a státní zástupce, kteří jsou nezávislí. A taky ministerstvo financí.“

„Takže jsem si teď prolistoval „analýzu“, což je snůška lží, polopravd a nesmyslů, kterou si nechal premiér vypracovat, aby mě mohl cíleně odstřelovat a diskreditovat. Myslím, že každý vidí, že mu jde jen o přežití a udělá teď už naprosto cokoliv. Klidně poškozuje úspěšnou vládu, jen aby si udržel své postavení předsedy v ČSSD, protože na rozdíl ode mě jsou na tom on i jeho blízcí existenčně závislí,“ dodává.

A pak útočí, že to je jen příběh o tom, jak podprůměrný bývalý ministr financí, který umí jenom zadlužovat naši zemi a za hubičku privatizovat pro své kamarády, vyhazuje manažera, který šetří lidem jejich peníze, hospodaří nejlíp za poslední desítky let – i podle hodnocení mezinárodních institucí – a umí i s nenasytnou ČSSD udělat přebytek. „Pokud mě odvolá, bude se za to muset zodpovídat občanům,“ otevřeně vyhrožuje jako starý mafián, kdy jeho praktiky o kradení firem jsou už veřejně známe – Kostelecké uzeniny a Agro Jevišovice měl podle okradených ukrást jako mafián pomocí vydírání, spekulací, manipulací, korupce a využívání policejněprokurátorské mafie – tedy chová se jako kříženec StBáka a mafiána.

Kdo zastřelí přivandrovalého šmejda Babiše? Mafiánské praktiky jsou pro něj běžné?

A modrý klaun z ODS nad vším jen čumí s otevřenou hubou

Petr Fiala – Modrý klaun jako eunuch české politiky

Tisková konference premiéra byla úplně o ničem a tisková konference ministra financí postrádala úroveň ústavního činitele a místy i elementární srozumitelnost, uvedl na facebooku modrý klaun a bezvýznamný bavič z bezvýznamné ODS.

„Dnes čekám od ministra financí oficiální materiál a vysvětlení nejasného původu jeho majetku a podezřelých finančních operací. V neděli čekám rozhodnutí předsedy vlády. Nadále už ale nejde přihlížet tomuto trapnému divadlu, které nám tady oba předvádějí,“ citují politického eunucha Fialu ParlamentniListy.cz

Fiala v další statutu na sociální síti dodal: Nevěřím, co všechno se tady děje. Premiér dnes svolal novináře, aby veřejnosti řekl, že Andrej Babiš má udělat to, co mu Poslanecká sněmovna už před měsícem řekla, že má udělat. Ano, rozumíte dobře. Tedy dnes premiér neřekl vůbec ale vůbec nic – jen bude velmi doufat, že to večer ve zprávách bude vypadat, že něco řekl.“

A celé to uzavřel slovy o tom, že to je opravdu trapné divadlo z obou stran – jak od Andreje Babiše, tak od Bohuslava Sobotky. „Přestaňte mluvit a řešte krizi!“ kníkl.


loading...
Reklama:
loading...