V Polsku plánují vyhnání neziskovek placených Sorosem, které šíří lži, dezinformace a vměšují se do politiky

VARŠAVA | Po Maďarsku plánuje i Polsko vytisknout ze země vliv George Sorose, informuje o tvrdém postoji proti lidské zrůdě slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Maďarsko si už za to vysloužilo zahájení řízení ze strany EU, což jen dokazuje, že EU je globalistická akce zločinců a lidského šmejdu typu George Sorose.

George Soros – Lidská zrůda a podlidská bestie, kterou k sobě nechce ani čert, jinak by už dávno zdechl |foto: theguardian.com

Polská vláda chce vzít rozdělení norských fondů v Polsku do vlastních rukou. Dosud měla přerozdělení těchto prostředků na starosti Georgem Sorosem financovaná organizace Batory Foundation. Batory Foundation spravuje celkem přibližně 810 milionů eur, které budou distribuovány do různých organizací v Polsku do roku 2021, píše Bloomberg. Tyto prostředky pocházejí z Norska. A jedná se o jasnou korupci a financování politického vlivu. Norské fondy jsou výpalné pro EU, aby EU nezavedla clo na dovoz norského plynu do EU.

Minulý měsíc místopředseda vlády země, Piotr Glinski, oznámil, že vláda má v úmyslu velkou část těchto prostředků rozdělit prostřednictvím vládních organizací namísto Batory Foundation. Těmi to penězi se podle Bloombergu financují úchylné projekty jako jsou Gender studie, podpora homosexualismu a podpora islamizace.

Norský velvyslanec v EU, Frank Bakke Jensen, nepřímo zamítl žádost polské vlády. „Regulační požadavky na organizace, které rozdělují finanční prostředky v jiných zemích, mimo jiné představují nezávislost od vládních orgánů při rozdělování finančních prostředků.“ Tím jasně dokázal, že tyto prostředky jsou na likvidaci národních států v EU, aby byly přerozděleny v rámci likvidace suverenity.
„Mezi Polskem a EU došlo v posledních měsících k několika sporům. V podstatě lze říci, že polská vláda pod premiérkou Beatou Szydło má jiné názory na bezpečnostní otázky, jako je například přijímání uprchlíků a opatření v oblasti reformy soudnictví, jako Evropská unie. V poslední době situace eskalovala, když Evropská unie proti vůli Polska znovu zvolila Donalda Tuska za předsedy Evropské radě,“ připomíná slovenský server.

Dále popisuje, že stejné se děje v Maďarsku – I v Maďarsku zuří prudký spor mezi vládou a Evropskou komisí, protože premiér Viktor Orbán chce zrušit Sorosem financovanou Central European University. Orbán obvinili univerzitu, že je platformou pro podvratné činnosti.

Rusko je další zemí, která podniká kroky proti Sorosovy síti. Ruský generální prokurátor v prosinci 2015 vyhlásil organizaci George Sorose za nežádoucí.

Je vidno, že přeci jenom občané bývalého východního bloku jsou na totalitu citliví a EU i za podpory Sorose zavádí novou totalitu. Brutálnější než tu bolševickou, jelikož totalita EU je prolnutí toho nejhoršího na světě, je to zmutovaná totalita marxismu, nacismu, fašismu a islamismu.

Kdy se vzbudí Česko, aby Jakuba Jandu a podobné mu jiné sviňáky nechali konečně nadobro chcípnout hlady v příkopech, jelikož prací by se podobný lidský šmejd nedokázal uživit?


Reklama: