Import voličů: Volby francouzského prezidenta ovlivňovali přivandrovalci s čerstvým občanstvím

Narodila se v Senegalu, francouzské občanství získala v červnu 2016, ale dotáhla to daleko. Patří k nejbližším spolupracovníkům nového francouzského prezidenta Macrona.

Lukáš Lhoťan
Jmenuje se Sibeth Ndiaye a její příběh ukazuje, že volby v Evropě stále více rozhodují imigranti, kteří díky politice levice a pravice získávají volební právo a v demokratických volbách pak přehlasují domorodé Evropany …

Sibeth Ndiaye – přivandrovalá do Francie

Desetiletí trvající masová imigrace Afričanů a muslimů do Francie vede k tomu, že i kdyby se všichni Francouzi dokázali domluvit a sjednotit tak již nedokáží v demokratických volbách přehlasovat konkurenty z řad imigrantů a jejich spojenců/kolaborantů z řad Francouzů.

Prostě imigrantů je již tolik, že díky demokratickému systému voleb si zajistili mocenskou převahu. Toho nástroje nenásilného převzetí vlády nad Evropou se snaží využít i pravověrní muslimové, proto jim tolik vadí nedočkaví stoupenci al-Qaidy či Islámského státu, kteří by chtěli vládu nad Evropou hned.

S tématem související:

Už před roky jsme v knize Eurabia – Mýtus nebo realita budoucnosti? Varoval před tím, že cílem této imigrantské lobby bude prosadit nejen přerozdělování imigrantů, ale i hlubší integrace Evropské unie, která by omezila schopnost východoevropských zemí bránit se politice kolonizace svého území imigranty z Afriky a islámského světa.

Pokud se milí přátele nezačneme nenásilně a demokraticky bránit proti politice kolonizace Evropy imigranty z Afriky a islámského světa, tak brzy dopadneme jako západní Evropa. Bohužel se ukazuje, že české levici i pravici je to úplně ukradené a zajímá je jen boj o jejich vlastni koryta a podíl na moci.