Čtvrteční glosy 11. 5. 2016

„Já bych byl strašně rád, kdybyste rozlišovali mezi Babišem v politice, který nejel nikdy v žádné korupci, a Babišem, který podnikal v minulosti. Není žádný důvod mě odvolat.“ Schizofrenie v přímém přenosu…

Miroslav Macek
Předseda poslaneckého klubu ANO Faltýnek, předtím osmnáct let člen ČSSD, bojuje proti tradičním stranám“…
To mu to prozření trvalo nějak dlouho, dodávám.

Neuvěřitelně dlouho také trvalo socialistům a lidovcům prozření, s kým se posadili do vlády, neboť to, co dnes právem vyčítají Babišovi, věděli velmi dobře již tehdy. Vůně koryt (pardon, odpovědnost k voličům) však převládla.
Vadim Petrov:
Jsou tisíce lidí, kteří touží žít jiné životy, než jen ty svoje. Sociální sítě jim k tomu dávají skvělý prostor. Je jim všechno jasné, a když má někdo jiný názor, všimněte si, jak začnou být rychle agresivní. Ti chytřejší se pokouší být vtipní. Ale princip je stejný – nediskutují, prosazují se.
Dodávám:
Touhu žít i život jiných, než jen svůj mají ovšem jen lidé, kteří nejsou se svým životem spokojeni, a tak ho touží otrávit i jiným.

Jen zcela náhodou jsem se dozvěděl, že se režisér Poživil snaží v Českém rozhlasu prosadit vzpomínkový pořad na nedávno zesnulého herce Michala Pavlatu a stále se mu to nedaří a nedaří. Což je, vzhledem k tomu, co z éteru slýcháváme, značně podivné.
Nevíte někdo o tom něco?

Češi jsou smějící se bestie:
Babiš u mne stoupl v ceně. Tak poslušné stádo 46 ovcí žádný jiný bača nemá!


Reklama: