Nejenže je ČT továrnou na lži, ale také brutálně porušuje zákony. Jsou to zločinci?

PRAHA | Předsednictvo hnutí SPD poukazuje na skandální chování České televize vůči členům a příznivcům našeho hnutí, informuje vedení politického hnutí na svém webu.

Petr Dvořák | reprodukované foto: Česká televize
„Členové SPD využili dne otevřených dveří ČT, aby oslovili tisíce občanů a na veřejném chodníku v blízkosti ČT sbírali podpisy pod petici SPD za přímou volbu a odvolatelnost generálního ředitele České televize, která by měla zajistit větší objektivitu ČT,“ stojí v prohlášení.

A jaký byla reakce zločinců a lhářů, kteří jsou jako paraziti živeni z povinných poplatků. SPD uvádí,že zástupci vedení ČT naše členy hned po půl hodině vykázali s tím, že prý tam nesmíme podpisy sbírat. „Přestože na to samozřejmě máme právo v souladu s petičním zákonem,“ dodává postižené hnutí zločineckým aktem ze strany ČT.

Hnutí SPD zváží proti České televizi právní kroky ve věci porušení petičního zákona. „Program SPD obsahuje zásadní změnu fungování České televize včetně kontroly hospodaření. ČT musí občanům garantovat skutečně vyvážené a objektivní zpravodajství a ukončit své mediální působení v zájmu Evropské unie a proti zájmům českých občanů,“ uzavírají prohlášení.