Po znásilnění patnáctileté odmítá rakouský Tulln přijímat další přivandrovalou mu-slimáckou pakáž

TULLN | o brutálním tandemovém znásilnění 15-leté dívky koncem dubna toho radnice v rakouském Tullnu má už opravdu dost a bije na poplach. Městští zastupitelé se vzepřeli spolkové politice přidělování imigrantů a vyhlásili až do vyšetření hrůzného případu imigrantský stop-stav. Informuje euRABIA.cz.

mu-Slimácká prasata znásilňují evropské ženy | foto: rodobrana.org
Podle výpovědi oběti, ji dohonili na cestě domů dva cizinci tmavé pleti (zřejmě nastávající Neorakušani), chytli za ramena, zacpali jí ústa odvlekli a opakovaně znásilnili, poté utekli. Dívka se ještě večer dostala domů, svěřila se až ráno. Policie již odebrala na 60 vzorků DNA u imigrantů a na základě šetření již zadržela jako podezřelého jednoho Afghánce a pátrá po Somálci.

„Zastávám nulovou toleranci vůči kriminálním azylantům, kteří zneužívají hostovského práva. Vzhledem k tomu, co ti zločinci tomu 15-letému děvčeti provedli, je požadována veškerá tvrdost zákona“, prohlásil starosta Peter Eisenschenk.
Případ totiž vzedmul vlnu zoufalého zhrzení, rozhořčení a varu nevole občanů, kteří na sociálních sítích jednoznačně vyzývají k orientaci volebních preferencí důsledně podle těchto brutálních nelítostných násilností, které se v zaimigrovaném Rakousku dnes dějí.

Každý kdo četl knihu Základy sexuality zakladatele islámu či knihu Sex, drogy a islám ví, že sexuální násilí na nemuslimkách a Evropankách je vysloveně podporování islámskou kulturou, jediný kdo to neví, nebo spíše nechce vědět, jsou obhájci přílivu imigrantu z Afriky a islámského světa ….


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr