Vláda protlačuje totalitní zákony, které jsou tak zmatené, že s v nich pak ani prase nevyzná

HOLICE | Strana soukromníků České republiky pozorně sleduje diskusi o interpretaci protikuřáckého zákona, který má již za pár dnů nabýt účinnosti, informuje její předseda Petr Bajer.

vláda tyranů | Foto: hrad.cz

„Vizitkou dnešní vlády je nejen to, že přijímá nesmyslné a likvidační zákony, ale také to, že tyto předpisy jsou lajdácky připraveny. Buď se opírají o argumenty, které si byrokraté vycucali z prstu anebo formulace je natolik nepřesná a zmatečná, že vyvolává neskutečný chaos a zmatek. V nových zákonech se nevyznají právníci, jejich autoři ani další odborníci. Jak se v nich má pak vyznat běžný podnikatel nebo občan? Strana soukromníků proto prosazuje proklestění právní džungle a zrušení všech nesmyslných regulačních zákonů, včetně protikuřáckého zákona,“ uvedl Petr Bajer, předseda Strany soukromníků České republiky.

Soukromníci kromě protikuřáckého zákona odmítají např. také EET nebo kontrolní hlášení DPH, proti kterému iniciovala úspěšnou ústavní stížnost, kterou se skupinou dalších senátorů předložil senátor Ivo Valenta.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr