Vetřelci zaútočili v Calais na autobus středoškoláků z Maďarska

CALAIS | Včera ráno v severofrancouzském Calais zaútočili mu-slimáčtí vetřelci na mikrobus s maďarskými středoškoláky. Zadní a boční okno vozidla rozbila, nikdo se nezranil, informovala agentura MTI s odvoláním na informace od řidiče autobusu a vedoucího výpravy.

Invazní muslimská vojska v Calais
Jak dále informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, tak autobus mířil na trajekt do Velké Británie, žáci střední odborné školy z Kecskemeti cestovali do Londýna na odbornou soutěž. Na cestě do přístavu se vozidlo vyhýbalo betonové překážce, když před něj vběhla desítka lidí, kteří házeli kameny a kusy betonu. Prostě nechutná zvířata. Proč je francouzská policie nestřílí jako škodnou?

Jediné štěstí pro školáky bylo, že řidič nezastavil a na nejbližším odpočívadle u benzínového čerpadla provizorně opravil okna a případ před naloděním nahlásili příslušníkům francouzské pohraniční stráže.

MTI připomíná, že někteří řidiči kamionů již uvedli, že se snaží vyhnout trase přes Calais, protože i po likvidaci tamního tábora s migranty se v okolí stále nacházejí migranti, kteří se všemožně snaží dostat na Britské ostrovy.


Reklama: