Vetřelci a měna euro do ČR nepatří!

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) jednoznačně odsuzuje nátlak Evropské komise na Maďarsko a Polsko, informuje SPD na svém webu v tradičních týdenních politických stanoviscích, které hnutí zveřejňuje.

Válka s vetřelci
„Tento nátlak se týká přijímání imigrantů na základě kvót. Česká vláda již přes odpor ze strany SPD a většiny občanů ČR odsouhlasila přijetí 6 059 imigrantů a vyčlenila pro to 520 milionů ze státního rozpočtu,“ informuje o vlastizrádných krocích vlády Babiše, Bělobrádka a Sobotky, kteří by se za tyto zločiny měli zodpovídat před národním soudem a čekat na smilování, že jim bude uložený hrdelní trest prominut a změněn jen na doživotní nucené práce.

SPD považuje za zásadní ve věci nelegální imigrace podpořit Polsko a Maďarsko a jednotně na bázi Visegrádské čtyřky (V4) odmítnout nést důsledky imigrační politiky EU. „K tomuto je však potřeba změnit složení současné české vlády. Vyzýváme občany k co největší účasti v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny a k podpoře hnutí SPD,“ vyzývá k politické změně hnutí.Přijetí eura je v situaci bankrotu této měny hazard

Ilustrační snímek

Přijetí eura v ČR a v této souvislosti i plány předsedy vlády Slávka Sobotky zrychlit proces přijímání eura SPD zásadně odmítá.

loading...

„Je naprosto nepřijatelné, aby o takovém kroku bylo rozhodnuto bez celostátního referenda. V této souvislosti je nutné připomenout, že tato vláda nepřijala zákon o celostátním referendu, přestože byl součástí programového prohlášení vládních stran. Jde o podvod na voliče, který má zajistit, aby bylo rozhodnuto nezávisle na vůli občanů. Přijetí eura bez souhlasu občanů v referendu je zradou zájmů České republiky,“ uzavírá předsednictvo SPD.


loading...
Reklama:
loading...