Sorosovy děvky: Polsko a Maďarsko je pro EU větší hrozbou než Islámský stát

BERLÍN | V souvislosti s posledním teroristickým útokem v Manchesteru, ke kterému se přihlásil tzv. Islámský stát, stojí za to připomenout článek z německého tisku, informuje server Českého portálu freeglobe.cz, který měl za cíl v žoldu prasete a zmrda Sorose vnést mezi Němce nenávist vůči Polsku a Maďarsku.

euronacisté
List Berliner Zeitung v prosinci roku 2015 čtenáře varoval: „Ze strany Maďarska a Polska hrozí větší nebezpečí než ze strany Islámského státu“. Takto podněcují nenávist pisálci v žoldu Sorose. Stejná prasata, jsou ale i v Česku. Kavčí hory jsou takový velký prasečák v ČT 24 největší svině z nich.

Komentátor Christian Bommarius ve zmíněném deníku psal: „V Maďarsku jsou lidská práva, a to jak uprchlíků, tak i bezdomovců, pošlapávána a ústavní pořádek je vysmíván; Polskem řídí paranoidní nacionalisté, pro které je ústavní pořádek spiknutím. Ze strany Maďarska a Polska hrozí větší nebezpečí než ze strany zabijáků z Islámského státu.“ Bommarius, by měl být pověšen za koule do průvanu a vůbec by neměl mít možnost se vyjadřovat, jelikož je to zmrdů dekl.


Reklama: