Po Česku se potulují tisícovky přivandrovalých mu-slimáckých parazitů a potencionálních vrahů

Policie tento měsíc veřejně přiznala, že jen za první tři měsíce pochytala na území České republiky 1 200 nezákonných migrantů, kteří se nekontrolovaně pohybují mezi námi, informuje o závažné situaci předseda politického hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) a poslanec Parlamentu ČR Tomio Okamura.

Vetřelci v Olomouci | foto: facebook ze dne 14. 6. 2015
Okamura dále dodává, že je samozřejmě to jen malá špička ledovce a nikdo, doslova nikdo neví, kolik Afričanů, Arabů a dalších nezákonných cizinců se po našem území celkově potuluje a kdy něco provedou. „Za to na druhou stranu jasně víme, že tito migranti jsou zde zcela protizákonně a představují pro naše občany bezpečnostní, zdravotní a sociální riziko,“ varuje předseda SPD.

Okamura pak ukazuje na vládu národní zrady ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL, která odmítá problém řešit a zasáhnout. „Přitom za současného stavu zákonů nemá policie dostatečné kapacity, aby uchránila bezpečí našich občanů. Většina činů se řeší až poté, co se někdo stane obětí. A to je přece pozdě,“ kdo je na vině? No přeci Chovanec, jako ministr vnitra, který raději pronásleduje pravdu pomocí svého hybridního centra, které je plné deviantů.
„Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) má jasná řešení. Navrhujeme zavést trestný čin nelegálního překročení státní hranice ČR a nelegálního pobytu na našem území s tvrdými postihy, jelikož v současné době se jedná o pouhý přestupek s pokutou do 5000 Kč. Je potřeba, abychom nelegály již předem od příchodu na naše území pokud možno odradili. Policie dnes nemá ani zákonnou oporu, aby mohla proti nelegálním migrantům zasáhnout. A já Vás prosím o podporu našeho hnutí SPD v říjnových parlamentních volbách,“ píše dále Tomio Okamura.

Dále pak dodává, že samozřejmě prosazuje také referendum o vystoupení ČR z EU, aby sami občané rozhodli o své budoucnosti ve své zemi, a následné navázání co nejužší spolupráce suverénních evropských zemí na základě již nyní platné smlouvy o evropském hospodářském prostoru (EFTA), která všem garantuje nadále volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. Ovšem bez diktátu Bruselu.

Okamura dále píše: „Řekněme si na rovinu, že dokud budeme členy EU, tak musíme dodržovat pravidla EU a budeme proto neustále pod tlakem migrantů a kvót a přijetí eura, jelikož se musíme podřizovat diktátu Bruselu. A nemůžeme si sami chránit svoje vlastní hranice a prosazovat naši vlastní bezpečnostní a zahraniční politiku.“

„A v neposlední řadě je problém i to, že oficiální média vytrvale zprávy o pohybu nelegálních imigrantů po území ČR cenzurují, lžou a manipulují,“ uzavřel poslanec a předseda SPD své vyjádření.