Mu-slimáci v Londýně opět vraždili. Kdy už bude tento dobytek vyřešen?

LONDÝN | Na mostě London Bridge najela dodávka do chodců, informuje agentura Reuters. V důsledku incidentu bylo zraněno asi 15-20 lidí, informuje The Telegraph o dalším teroristickém masakru spáchaném mu-slimáckými nečistými prasaty ve jménu zločinecké ideologie islámu.

Teroristické útoky v Londýně spáchané mu-slimáckými hovady
​Podle informace list The Sun na mostě, kde probíhala evakuace, byla slyšet i střelba. Očití svědkové tvrdí, že několik lidí bylo pobodáno, informuje světová zpravodajská agentura Sputnik.

​Zpravodajka BBC Holly John, která byla na mostě během incidentu, uvádí, že policie už útočníka zadržela. Ovšem neinformovala v rámci informační války vedené zločineckou továrnou na lži (BBC) o tom, že to byl prašivý mu-slimácký pes.


Další mu-slimácké dobytek zaútočil na návštěvníky restaurace nedaleko mostu London Bridge, kde jiný zmrd najel dodávkou do davu. O dalším teroristickém činu informují britské noviny The Sun a Telegraph, píše Sputnik.

Podle jejich informace byl útočník ozbrojen bodákem. K incidentu údajně došlo v restauraci Tito’s nedaleko stanice metra London Bridge. Očití svědkové sdělili The Sun, že viděli, jak z restaurace odnášejí těla.

loading...


Londýn se vzpamatovává z dalších teroristických útoků. Útočníci včera pozdě večer zaútočili dodávkou a poté i noži na London Bridge a Borough Market. Nejméně šest lidí zemřelo. Proti útočníkům, které policie nakonec zneškodnila, bojovali i hosté barů a restaurací, píše server ParlamentniListy.cz.
Při útoku zemřelo nejméně šest lidí. Další desítky byly zraněny. Lidé v barech a restauracích zatarasili dveře podniků, aby se k nim teroristé nemohli dostat. Navíc na ně házeli láhve a dokonce i židle.

V jedné z restaurací v Borough Market se podle svědků dostal jeden z útočníků dovnitř a bodl do krku mladou ženu. Muž, který restauraci vede, začal podle zahraničního tisku po útočníkovi házet láhve. Zapojil se i personál podniku, který pomocí židle vytlačil teroristu ven. „Sledoval jsem fotbalový zápas v televizi a chlap vešel dovnitř a držel velký nůž. Bodl pak dívku u dveří,“ řekl NBC jeden ze svědků.

Ozývají se svědci, kteří buď útok přímo viděli, nebo byli někde poblíž. Například 24letý Simon Thomson řekl do médií, že šel přes Borough Market a viděl hodně lidí, kteří utíkali. „Taxikář stáhl okénko a začal křičet ‚Utíkejte dál, utíkejte dál. Byli pobodáni lidé‘,“ řekl mladík s tím, že sám viděl na zemi zraněné lidi. Thomson se poté schoval ve sklepě jedné z restaurací.

Při včerejším večerním útoku byl zraněný i policista, který v té chvíli ale nebyl ve službě. Útočníky policie zastřelila. Svědci popisují včerejší útoky jako něco strašného. Lidé utíkali, křičeli, snažili se ale s teroristy i bojovat.

Theresa Mary May: Byl to terorismus. Vyšetřování postupuje rychle

Premiérka byla v době útoku v Maidenheadu, svém volebním obvodě, kam britští poslanci často jezdí na víkendy. Informují ParlamentniListy.cz. Mrs. May tam navíc vedla předvolební kampaň, neboť předčasné volby se na ostrovech konají již ve čtvrtek. V noci se však rychle vrátila do Londýna a po půlnoci promluvila k tisku.

Premiérka May přišla před novináře čekající před premiérským sídlem na Downing Street zhruba ve dvě hodiny našeho času, po jednání se zástupci bezpečnostních složek.

„Vyšetřování postupuje vpřed rychle. Chci vyjádřit velkou vděčnost policii a záchranářům na místech činu. Jsme v myšlenkách s těmi, kteří se ocitli uprostřed těchto strašných událostí,“ uvedla premiérka.


loading...
Reklama:
loading...