Totální hlupák Slávek Sobotka zase perlil

Další moudro od Bohuslava Sobotky: Odstoupení USA od Pařížské dohody je chybou prezidenta Trumpa, vzkazuje Sobotka do Bílého domu. USA by podle něho měly dále házet miliardy dolarů ročně do černé díry „boje proti klimatickým změnám“.

Tomáš Haas
Buď je hlupák, který neví, že klimatické změny, dokonce i malé i velké doby ledové a následné oteplování, jsou přirozenou věcí a že byly s námi a dokonce před námi od vzniku planety Země, a že mají mnoho příčin a jen subminiaturní milipromile z nich může být ovlivněno člověkem. Nebo je naopak velký chytrák a říká si „proč ne, když se na tom dá něco politicky trhnout“

Ty neuvěřitelné peníze utápěné do iluzorní ideologické fantazie jsou utráceny bez jakéhokoliv důkazu, že přinesou něco alespoň trochu užitečného, až na to, že se na nich přiživuje kde kdo, od jednotlivců, jako Al Gore, přes NGO až po nadnárodní ekologické i politické organizace a skupiny, strany a státy.
Před časem vyhrožovali „odborníci“ z ekologických organizací, že za 100 let se oteplí o 5 stupňů. Za třicet let, které uplynuly, se neoteplilo a experti naopak hovoří o ochlazování.

Jen matička Země z těch dnes už desítek let boje fanatických ekologistů a utracených trilionů dolarů neměla nic, co by se dalo změřit, a co by se dalo vzít do úvahy pro ospravedlnění té astronomické ceny.

A Trump už nechce, aby Američané tu cenu platili. Dělá to, co svým voličům sliboval ve své volební kampani. A to je právě chyba. Takovou chybu Bohuslav Sobotka nikdy neudělal a nikdy neudělá.