Coura, která jde s kýmkoliv

PRAHA | Zastupitelka Prahy 8 za ODS Vladimíra Ludková zareagovala na novou velkou kampaň Magistrátu hlavního města Prahy pod vedením primátorky Adriany Krnáčové (ANO) proti velkým vozům SUV, informují ParlamentniListy.cz. „Svým neumětelstvím vzbudila velké rozpaky,“ podotkla.

Krnáčová a dvě buzny
„Magistrátní zaměstnanci si zřejmě myslí, že SUV je obří auto, které řídí ořetězovaný vekslák z 90. let,“ rýpla si pak Ludková ve svém videu na kanálu YouTube, kde také ukázala, jaké všechny vozy jsou SUV. Podala také výklad ohledně délky vozů.

„Právě proto, že město není nafukovací, výrobci reagují stále menšími modely SUV,“ zmínila Ludková. „Nejde o to, že aktivisti na magistrátu mají na SUV trochu divný názor, ale snažím se poukázat na diletanství, s jakým vedou tuto kampaň,“ zmínila s otázkou, zda takto pracují na všem? „Zdá se, že magistrátní klika hledá nové příležitosti, jak utrácet peníze, místo aby řešila současná témata,“ dodala.

„Z komentářů na YouTube je vidět, že magistrát svou fraškou dosáhl opačného efektu,“ dodala. Vadí jí také to, že za volant usedl arogantní muž. „V roli ženy je pak líčena jemu podřízená partnerka, která čeká, než se naučí zaparkovat auto zcela standardních rozměrů. Žena je zde líčena jako absolutní coura, která po pár minutách čekání vezme zavděk kýmkoliv,“ poukazuje na vývoj videa Ludková.

„Kampaň, kterou vede Magistrát hlavního města Prahy, je fraškou a magistrát ze sebe udělal snadný terč,“ uzavřela.