Jakub Janda chce být poslancem za ODS

FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM | Reprezentant ČR ve skocích na lyžích míří do Poslanecké sněmovny. Jakub Janda to oficiálně oznámil v pátek 9. června na vrcholu Radhoště. Do voleb jde proti euru i proti Babišovi, informuje ODS.

Jakub Janda – Reprezentant ČR ve skocích na lyžích
S heslem „Odvážně k vítězství“ se vrcholový sportovec vrhá do víru politiky. Svou kandidaturu symbolicky oznámil na místě, ke kterému cítí odpovědnost a které je srdečně spjato s jeho životem. Na jeho cestě k vrcholu Radhoště ho doprovodili expert ODS pro školství a rovněž letošní kandidát do PSP ČR Václav Klaus ml. a jeho stranický šéf a blízký přítel, náměstek hejtmana kraje Jakub Unucka.

„Nemohu se již dále dívat, jak je v naší zemi každým dnem omezována svoboda každodenního života a vláda hází klacky pod nohy i našim podnikatelům. Vždy jsem cítil povinnost se veřejně angažovat a dá se říct, že letos už pohár trpělivosti přetekl. Vláda má vytvářet podmínky pro rozvoj a ne překážky!“ uvedl Jakub Janda.
Dodal také, že svou kandidaturu bere s pokorou: „Poslanec je člověk placený z veřejných peněz. Jeho zaměstnavatelem jsou sami občané. Nechci se stát jedním z těch politiků, kteří odejdou do Prahy a pak je člověk vidí jednou ročně na místním plese. Chci zůstat Frenštátčanům nablízku.“

Usměvavý kandidát srší energií. Patří k jedněm z mladých a nadějných politilů moravskoslezské ODS. Společně s dnešním náměstkem hejtmana Moravskoslezského kraje Jakubem Unuckou již pořádali řadu akcí a i politicky jsou si velmi blízcí. „Jakub Janda je člověk, který už něco dokázal. Má obrovskou vůli i energii jít za věcí, o které je přesvědčený, že je správná. Já věřím, že bude i skvělý poslanec. Frenštát si to určitě zaslouží.“ dodává ke kandidatuře Jakub Unucka.


Reklama: