Prostředníček Bruselu: Bezpečnost je pro nás na prvním místě a za vaše eura ji nevyměníme!

PRAHA – BRUSEL | Evropská komise se rozhodla zahájit s Českem, Polskem a Maďarskem řízení pro porušení unijní legislativy kvůli tomu, že země neplní přijímání migrantů podle stanovených kvót, oznámil komisař Dimitris Avramopulos. Petr Mach takový nátlak odmítl, informuje Strana svobodných občanů na svém webu.

Petr Mach v bruselském paláci Satana
Předseda Svobodných a europoslanec Petr Mach vystoupil v Evropském parlamentu poté, co eurokomisař Avramopoulos informoval, že Evropská komise zahájí s Českou republikou, Polskem a Maďarskem řízení pro porušení unijní legislativy kvůli tomu, že země nepřijímají imigranty podle kvót.

Když prý bereme dotace, máme brát i imigranty a chtějí na nás uvalit sankce. Bezpečnost je ale pro nás na prvním místě a žádné dotace nestojí za to, abychom bezpečnost naší země ohrozili!

Když jsme vstupovali do EU a Brusel nám nařizoval kvóty na počet krav, posmívali jsme se tomu.Když jsme vstoupili do EU a dovozní kvóty nám zdražily banány, pokrčili jsme rameny. Když EU zavedla kvóty na výrobu cukru a museli jsme zavřít naše cukrovary, naštvali jsme se. Když jste zavedli kvóty na migranty, začali jsme mít strach o vlastní bezpečnost. Teď Evropská komise naší zemi vyhrožuje a chce po nás pokuty a sankce. Že prý, když bereme dotace, musíme brát i migranty… Bezpečnost je pro nás ale na prvním místě a za vaše eura ji nikdy nevyměníme!“ uvedl Petr Mach v rozpravě.


Reklama: