Vystřídá blbečka Sobotku promovaný marx-leninista soudruh Zaorálek, který čichal toluen a požíral psy?

OSTRAVA – PRAHA | Po dnešním odpoledním jednání politického grémia ČSSD by mělo být definitivně jasno, zda sociální demokracii a její kampaň do letošních sněmovních voleb i nadále povede premiér Bohuslav Sobotka, informují ParlamentniListy.cz.

Slávek a Luboš – blbý a blbější

„Spekulace o tom, že by se mohl Sobotka vzdát funkce předsedy ČSSD či volebního lídra, zesílily v posledních dnech, Sobotka se k nim ale dosud nevyjádřil. Podle dnešního vydání MF Dnes i Lidových novin bude novým volebním lídrem ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek (ČSSD),“ píše uvedený server.

Podle spekulací by mohla ČSSD na sérii několika nepříznivých předvolebních průzkumů, z nichž poslední jí přisoudil jen desetiprocentní zisk a čtvrté místo za ANO, ODS a KSČM, reagovat nástupem statutárního místopředsedy Milana Chovance do čela strany, hlavní tváří kampaně by se mohl stát další z místopředsedů Luboš Zaorálek.Výměna – blbý a blbější

Informaci o tom, že Sobotka s největší pravděpodobností hodí ručník do ringu a vzdá se funkce šéfa strany, píše například server Echo24.cz, jemuž měly informaci potvrdit tři zdroje. Sobotka prý své kolegy postaví před hotovou věc, o níž už nebude chtít diskutovat.

Připomeňme, že minulost Luboše Zaorálka není tak růžová, jak si všichni myslí, je to kovaný soudruh a za komunistické totalita vystudoval marx-leninismu a veřejně se přiznal k toxikomanii, když měl čichat toluen, ale také má jiné gastronomické choutky, spíše korejského rázu, požíral i psy: