Předsedou ČSSD už není. Půjde do vězení? Slávek Sobotka celých 21 let parazitoval v Poslanecké sněmovně

PRAHA | Slávek Sobotka končí v pozici lídra ČSSD. Řadovým členem strany ovšem zůstává. V podzimních volbách se chce pokusit obhájit svůj poslanecký mandát a i nadále zůstat zákonodárcem. Ovšem spíše by se měl těšit na kriminál za vytunelování OKD s dalším lumpem Bakalou.

Slávek Sobotka v cele

Podle všeho tento socanský parazit, který usedl do Poslanecké sněmovny v roce 1996, se bude držet zuby nehty, jako pijavice na postu premiéra až do podzimních voleb, aby mohl dále sát peníze z veřejných rozpočtů. Podle všeho je jeho avizovaný rozvod jen způsob, jak schovat nakradené peníze z privatizace OKD a jiných podvodů, před zajištěním státem.

ČTK připomíná, že parazit Sobotka byl zvolen poslancem krátce po ukončení studií do Poslanecké sněmovny na jihomoravské kandidátce ČSSD. Slávek Sobotka nikdy nepracoval, je to tzv. černá krysa, tedy politik nepolíben reálným životem. Nikdy nevydělal svou aktivitou ani korunu, jen jako pijavice sál z veřejných rozpočtů, nebo kradl na byt, tuneloval OKD či údajně jiné podvody páchal.


Reklama: