Německá totalita: Komunistická udavačka STASI dnes na příkaz vůdkyně Merkel cenzuruje internet

BERLÍN | Agenti komunistických tajných služeb jsou dnes v čele boje proti odmítání imigrantů a multikulturalismu! informuje server Českého portálu euRABIA.cz.

Anetta Kahane – Bolševická svině a udavačka. Dnes multikulturní cenzorka internetu.
Bolschewistischen Schweine und Informant. Heute multikulturell zensiert das Internet.
„Příkladem je agentka komunistické totalitní tajné policie z Východního Německa, která dnes v Německu velí ideologické policí kontrolující o čem se baví diskutující na internetu!“ píše redaktor zmíněného webu Lukáš Lhoťan.

Jmenuje se Anetta Kahane a v letech 1974 až 1982 měla za úkol sledovat studenty, kteří se nechovají dostatečně socialisticky a mají protisocialistické řeči.“ Dnes ji naopak německé spolkové ministerstvo spravedlnosti pověřilo dohledem nad internetem a projevy odporu proti imigraci a multikulturalismu, což se vše schovává za tzv. Boj proti nenávisti,“ takže komunisté z východu ovládli totálně Německo. Ono i dnešní vůdkyně Angela Merkel je jen komunistická svině.
A Lhoťan to jen svým textem podporuje, že komunisté v Německu již ovládli vše: „Jak je tedy vidět, tak multikulturalismus a podpora imigrace z Afriky a islámských zemí je dnes plně v režií bývalých bolševiků, kteří dnes ve jménu Evropské unie a multikulturalismu tvrdě pronásledují odpor proti multikulturalismu a imigraci!“

„Tato agentka STASI se svými kolegy využívá zkušenosti získané u komunistické tajné služby k tomu, aby v rámci projektu skupiny Netz gegen Nazis nejen monitorovali internet, ale budou šířit i úmyslně provokativní diskusní příspěvky, aby odhalili odpůrce multikulturalismu a imigrace v Německu a aby je pak mohli identifikovat. Tedy s posvěcením německé vlády a EU obránci ideologie multikulturalismu začínají používat metody obávané STASI a KGB k likvidaci a zastrašení odpůrců multikulturalismu!“ píše dále Lhoťan.

Svůj článek končí slovy: „A pak nám tvrď, že Evropská unie a multikulturní režim není totalitní a není jeho cílem likvidace opozice vůči masové imigraci!“


Reklama: