Dánská státní pošta přestala doručovat do místa, které ovládl mu-slimácký dobytek

ODENSE | Dánská státní pošta Postnord přestala v minulém týdnu doručovat zásilky do čtvrti Vollsmose v Odense. Shodou okolností je tvoří značnou část obyvatel zmíněné čtvrti mu-slimáčtí přivandrovalci a paraziti. O ukončení doručování listovních zásilek informuje server freeglobe.cz s odkazem na dánský thelocal.dk.

Ilustrační snímek
Tisková agentura Ritzau informovala: „Postnord přestal doručovat zásilky do Vollsmose kvůli tomu, že dvěma jeho listonošům místní obyvatelé vyhrožovali. V Vollsmose rovněž došlo k vloupání do jednoho z poštovních aut.“ Takto probíhá integrace parazitů… Prostě ani listovní zásilku nedostanou. Chtělo by jim to začít doručovat dávky šeky a ne na účty. Kdo by jim to asi doručil, že?

„Došli jsme k závěru, že prioritou by pro nás měla být bezpečnost našich pracovníků, která je důležitější než značné nevýhody pro řadu našich zákazníků,“ uvedl Michael Frolich, vedoucí distribuce dánské pošty. Dodal, že výhrůžky se objevily náhle a zcela bezdůvodně.

Čtvrť Vollsmose se nachází na okraji třetího největšího dánského města Odense a je známá vysokou mírou kriminality. Většinu obyvatel čtvrti tvoří mu-slimáčtí paraziti a přivandrovalci a jejich potomci. Jedná ze o „neexistující“ NO-GO zónu.