Za OKD může Goross, ne Sobotka, já lidem byty vrátím. Zaorálek lhal, až se mu od špinavé tlamy prášilo! Měly by se lži politiků trestat trestem nejvyšším?

PRAHA – OSTRAVA | Volební lídr socanských lhářů a zlodějů Luboš Zaorálek chce získat pro lidi byty OKD. „Pokud vyhraje ČSSD a já se stanu premiérem, jsem rozhodnut vrátit se ke kauze bytů OKD,“ uvedl jasně pro Lidové noviny lhář, který slíbil obrovskou zlodějinu a navíc ještě obvinil mrtvého Grosse, který se nemůže bránit, aby makovla zločiny debila Slávka Sobotky.

Luboš zaOrálek jako doktor Cvach české zahraniční politiky | foto: youtube.com





Podle názoru Zaorálka, který kdysi čichal toulen, proto má ten mozek takto poškozený, jak se projevuje veřejně, by totiž stát mohl odstoupit od smlouvy, kterou se převedly tehdejší byty OKD na společnost RPG. Pode jeho chorého mozku by stačilo prokázat, že to byla nedovolená veřejná podpora, píšou ParlamentniListy.cz.

Zároveň se také obul do někdejšího majitele společnosti OKD Zdeňka Bakaly, jenž 44 tisíc bytů získal kdysi s podílem v dolech. Ale to je tak asi jediné, co tento ostravský pomatenec, který rád žere psy, asi umí se zebe vytlačit, krom hovna.

Zmíněný zdroj pak přináší další obrovskou lež socanského šaška Zaorálka, který za orálek asi udělá cokoliv: “ privatizaci došlo v době, kdy byl ministrem financí současný premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD). Zaorálek však pro Lidové noviny uvedl, že hlavním hráčem v celé kauze byl tehdejší premiér Stanislav Gross. Sobotky se naopak zastává.“

„Pomohl, protože mi tehdy poskytl odborníky ze svého ministerstva, s nimiž jsme pak ve Sněmovně sepsali privatizační dodatek. Ten právě zavazoval, aby nový vlastník byty při prodeji nabídl přednostně nájemníkům,“ uvedl současný volební lídr, ovšem jako blbečci tam nedopsali, že tento závazek se nepřevádí na případného nového kupce, tudíž se tím i Zaorálek přiznal k vytunelovaní OKD se Sobotkou v čele a vše to nyní svaluje již na nežijícího Stanislava Grosse, který se již nemůže bránit.

Prostě socani: Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat! Nebo jako doktor Cvach zahraniční politiky Luboš ZaO žral psy a čichal drogy. Měly by se politické lži politiků trestat trestem nejvyšším?