Vlastizrádný zločinec a lidská bestie Slávek Sobotka: Není důvod vypisovat referendum o setrvání v EU

BRUSEL – PRAHA | Zločinec a vlastizrádce ze socanské žumpy Slávek Sobotka včera v rámci summitu EU v Bruselu uvedl, že nevidí žádné důvody, pro které by Česká republika měla organizovat referendum o svém vystoupení z Evropské unie.

Slávek Sobotka – Vlastizrádný zločinec a lidská bestie
Anální kolík zastrčený v zadnici Angely Merkel Sobotka takto reagoval na slova prezidenta Zemana, který prohlásil, že by bylo vhodné takové referendum vypsat, ač on by hlasoval pro setrvání v EU.

„Jsem přesvědčen, že zde nejsou žádné sociální ani ekonomické strategické ani bezpečnostní a ani jiné relevantní důvody, proč bychom měli v České republice organizovat referendum o vystoupení z EU. Naopak, měli bychom využít to, že jsme členy EU, že máme reálný vliv na to, co se v Unii odehrává, abychom Unii změnily a zlepšily její fungování. a to můžeme udělat jen zevnitř, nikoli zvenčí,“ řekl Sobotka, kdy tato slova by v normální zemi byly vyhodnoceny jako vlastizrada v rámci spolčení s cizí mocností proti vlastní vlasti a následoval by krátký proces s realizaci trestu nejvyššího.
Reklama: