Cenzura: Vyzval EU, aby tolerovala Slovany stejně jak muslimy. Byl za to na Facebooku na měsíc zablokován

OSTRAVA | V rámci nové cenzorské vlny na Facebooku, která má být podle zdrojů naší redakce řízena přímo Ministerstvem vnitra v rámci teroristického centra hybridního Chovance, které vede poslušná děvka Romancova, se rozšířili blokace uživatelů za „nevhodný“ obsah.

Petr Viktorýn
Petr Viktorýn, který se zabýval politickým PR a nyní se věnuje gastronomii a hoteliérství v rámci SPA Štramberk si dovolil na Facebooku něco nehorázného. Vyzval totiž Evropskou unii, aby tolerovala Slovany stejně jak toleruje muslimy.

„Milá Evropská unie, …když ses naučila tolerovat Muslimy, nauč se teď tolerovat i Slovany,“ napsal na svém facebookovém profilu, kdy za tuto větu byl na celých 30 dní zablokován. Kde je v zásadách pravidel komunity Facebooku zakázána podpora multikulturní tolerance? Ono to asi je jednosměrný provoz jako za nacistů. Mu-slimáci jsou dobří a Slované se musí zničit. Takto uvažoval i Hitler.

Závěrem je nutno dodat, že takto si Facebook cení svých zákazníků. Obchod už není podstatný. Důležitá je sebevražedná ideologie. Hlavně, že je dobytek Chujanec na MV ČR spokojen. „Tak ode mne naopak dostávají za reklamu tak 5-10.000 Kč/měs,“ uvedl na margo investic do reklamy na Facebooku Viktorýn. Kolik bude investovat příště?