Andy Babiš prý mele hovna a pak hovnem pomazal voliče

VIDEO | Andrej Babiš (ANO) za posledních pár dní navštívil mnoho českých měst a hovořil s mnoha českými občany. Ne vždy se však od nich dočkal vřelého přivítání a milých slov. Po internetu koluje video, které dokládá, že na adresu Babiše občas padají velmi silná slova a šéf hnutí ANO stejně silným výrazivem oplácí. Informují ParlamentníListy.cz s tím, že občana dobytek z ANO poslal vlastně do řiti.

Andy Babiš mele hovna a nejen do párků | reprofoto: youtube.com

Babiš stojí v hloučku mezi lidmi a mluví o své vizi České republiky v roce 2035. Ale najednou se k němu protlačí naštvaný občan a obviní Babiše, že krade.

„Tak Čapí hnízdo, to je ukradenejch padesát milionů, ne? To je celkem zřejmý,“ začal výčet pán. Jenže Babiš ho ihned zarazil. „To jsou blbosti,“ pravil šéf hnutí ANO. To není pravda, doplnil. Ale občan si trval na svém, „vždyť vaše vyjádření, to je lež, lež, lež lež, lež,“ vmetl do tváře volič Babišovi. Ukradl jste padesát milionů, to je klasickej dotační podvod,“ trval si na svém rozezlený občan.
Tím ovšem ani zdaleka neskončil. „Okradl jste stát několikanásobně na dluhopisech. To je klasický ojebávání státu na daních,“ obořil se hrubě muž na bývalého ministra financí. Babiš se bránil, že zákon o dluhopisech zavedl Miroslav Kalousek (TOP 09), jenže to si naštvaný muž nenechal namluvit. Kalousek ho použil na státní dluhopisy. „Melete hovna,“ sdělil pán bývalému šéfovi státní kasy.

Babiš je podle jeho názoru zloděj tak velkého formátu, že to v České zemi nemá obdoby. „Ta vaše knížka, to jsou zhovadilosti,“ nenechal se umlčet občan. V tu chvíli vstoupila do diskuse dáma, která požádala o propisku, aby se jí Babiš mohl podepsat. Šéf hnutí ANO se ženě podepsal a spustil protiútok. „A kolik vy platíte na daních? Velké hovno platíte!“ vypálil předseda ANO na voliče.

Slovo si ovšem znovu vzal rozzuřený volič a konstatoval, že pochvaloval si, že zatím může říkat, co si myslí. Až bude Babiš premiérem, už to možná tak nebude.