Nápor vetřelců z Afriky roste. Nesou smrt, nemoci a měli by být deportování zpět na africké pobřeží

Hnutí SPD upozorňuje na výzvu italského ministra, který označil situaci v Itálii za kritickou, neboť tam denně v průměru přistává 3 500 nelegálních imigrantů a vyzval k jejich přijímaní v dalších přístavech členských států EU, informuje o nehorázném požadavku politické hnutí SPD.

Nový soused, nový volič, ale i nový starosta… Přivandrovalec…
!Hnutí SPD prosazuje jednoduché řešení, které spočívá v odvážení imigrantů zpět na pobřeží Severní Afriky. Je nutné zastavit činnost všech složek, které místo aby bránily Evropu před nelegální imigraci, tak imigraci naopak podporují, imigranty tak zvaně zachraňují a dopravují do Evropy,“ stojí v prohlášení, že místo výlovu vetřelců by měli být dopraveni na pobřeží Afriky a nikoliv do Evropy, což je zločin.

Hnutí SPD od počátku prosazuje nulovou toleranci nezákonné migrace a zákaz islámu v ČR. „Vzhledem k situaci s nelegálními imigranty v Itálii hnutí SPD předpokládá další zvýšení pohybu nelegálních imigrantů po území Evropy a upozorňuje vládu České republiky na zvýšené biologické nebezpečí přenosu závažných nemocí, které nelegální imigranti s sebou přináší,“ varuje SPD.

Hnutí SPD vyzývá vládu České republiky, aby přijala opatření ke zvýšení biologické bezpečnosti a ochrany obyvatel ČR.