Říše zla (USA) podpořila nasazení ukrajinské armády proti civilistům i vraždění civilistů armádou

WASHINGTON | Postup vlády vůči nespokojeným demonstrantům s nacistickým pučem v Kyjevě na východě Ukrajiny je oprávněný, jelikož ze strany dosazených a nikým nevolených pučistů jde o ohrožení probíhajících procesů v zemi. Tak nějak se dá informovat o včerejším komentáři tiskového mluvčího Johna Carneyho Bílý dům k nasazení ukrajinské armády vůči civilistům, které zločinci z USA nazvali ozbrojenci. Informaci o vyjádření podpory vraždění na východě Ukrajiny přinesla agentura Reuters.
John Carney
„Ukrajinská vláda je zodpovědná za zajištění legality a pořádku. V důsledku provokací na východě Ukrajiny vzniká situace, na kterou musí Kyjev reagovat,“ konstatoval John Carney. Spojené státy se podle Carneyho i nadále plánují zúčastnit čtvrtečních rozhovorech se zástupci vlád Ukrajiny a Ruska a představiteli Evropské unie.

Carney tak dále jako imbecil opakuje naučenou písničku, že když na východě Ukrajiny nejsou lidé spokojeni s nacistickým pučem primitivních deviantů ze západu Ukrajiny, takže to je vina Ruska. Představitelé USA jsou patrně stále na drogách, nebo si myslí, že obyvatelé Západu jsou už jen negramotní kreténi, kteří jim uvěří z jejich uslintaných hub, každé lživé slovo.