Populistické žvásty a lži ministra fízlů a chovanců: Ekonomické migranty je třeba omezit na svobodě, umístit je do detence a vypovědět, ovšem jeho vláda vetřelce tajně přijímá

Evropa musí mít zájem na tom vědět, kdo se na jejím území pohybuje. Jak už jsem několikrát zdůraznil, ekonomické migranty je třeba důsledně prověřovat.

chovanec z ČSSD – Milan Chujanec | foto: youtube.com
Osoby, které nemají nárok na mezinárodní ochranu, je potřeba omezit na svobodě, umístit je do detenčních zařízení a efektivně navracet zpět do zemí původu. Jasně jsem v dopisu pro italského ministra vnitra uvedl, že systém kvót je nefunkční a migranty nepřijmeme.

Jsme připraveni vyslat do Itálie početný kontingent policistů, kteří pomohou vrátit uprchlíky z Itálie pryč. Vládě navrhu uvolnit 800 tisíc eur na podporu aktivit EU v Libyi, které mají vést ke snížení počtu uprchlíků mířících z Libye do EU.Ministr vnitra chovanec Milan Chujanec na Facebooku k migrační krizi | Bez editorských úprav i s překlepem | Vetřelci u Libye samí do Itálie nemíří, ale s vědomím EU a italské vlády je tam dováží Soros. Chovanec je nebezpečný populista a lhář.

Reklama: