Exekuce na 100 tisíc seniorů je zhoubná rakovina národa

Damoklův meč exekuce visí nad každým z nás, Zaprodaná, rozkradená a zkorumpovaná republika, už dávno není schopna čelit krizi.

Vladimír Haneška

Na svědomí to má, především, lačnost cizáckých bank a finančních společností, které masově likvidují české obyvatelstvo, chycené do zinscenovaných dluhových pastí. Nejenže je naše ekonomika momentálně nejhorší v Evropě, média lidem lžou tvrdíc, že ekonomika již neklesá, zatím co ona padá. Bez uzardění Vám lžou o tom, že máme nezaměstnanost 7,5%, přičemž obratem řeknou, že nezaměstnaných je asi 600.000 z 3.500.000 pracujících.

Co na tom, že lze vypočítat, že nezaměstnanost je tedy zhruba 17% a to nemluvím o 1.000.000 živnostníků, z kterých je na ulici více než 400.000 z nich.

Dále Vás informují, tak nějak mimochodem, že roste počet sebevražd, ale už neřeknou proč.

Neřeknou, že tu máme ročně na 1.000.000 exekucí, již osmým rokem, tudíž téměř 8.000.000 a že ,především, kvůli tomu již spáchalo více než 10.000 lidí sebevraždu, nebo že z exekuovaných nám roste armáda bezdomovců a tedy neplatičů daní a ani že potencionálně drastický bude také dopad na psychiku dětí těchto persekučně-exekuovaných žebráků, bývalých zdravých zástupců střední vrstvy.

loading...

Počet důchodců, kteří žijí ve strachu, že jim zítra ráno u dveří zazvoní exekutor, stále prudce roste, jak v Čechách, tak především na Moravě. Za posledních patnáct let se počet seniorů zatížených exekucí zvedl skoro SEDMKRÁT(!!!). Podle odhadu odborníků, může být koncem letošního roku kriticky zadlužených téměř 100 tisíc lidí, ve věku nad 60 let.

Minulý týden, tady u nás v ulici,navštívili exekutoři šedivou, bezbrannou, 83 let starou paní,u které byla hlášena její vnučka dlužnice , která u ní již léta nebydlí. Marně exekutorům vysvětlovala, že tam dívka nebydlí. Přesto,že viděli, že se tam nachází pouze skrovný nábytek a nebyly tam věci odpovídající vlastnictví mladé ženy, chtěli jí oblepit její majetek,i ten, na který měla doklady. Po upozornění, že je to její, odvětil drze exekutor, ať si pak podá u soudu vylučovací žalobu.

Babička která sotva chodí o holích a je nemocná, má běhat po soudech a domáhat se svých pár věcí, které potřebuje k dožití?
Chřipková epidemie, která v sezóně 2015-16 zasáhla Českou republiku, si vyžádala minimálně 51 mrtvých. Tato smutná bilance však bude ještě vyšší, neboť každoročně zemře (ať už v přímém důsledku chřipky, či kvůli jiným onemocněním, která chřipka zhorší) v ČR průměrně více než dva a půl tisíce lidí. Potichu se tu přechází fakt, že 54% evidovaných úmrtí tvoří exekucemi ožebračení lidé bez domova.

Preventivní /a placené/ očkování si lidé zatížení exekucí nebo v hmotné nouzi dovolit nemohou. A tak po stovkách umírají. V úterý ráno našla žena venčící svého psa na pražském Těšnově mrtvého muže. Rozšířil tak smutnou statistiku lidí bez domova, kteří zemřeli, protože zůstali bez jakékoli pomoci. Přitom počet nadací, nadačních fondů a neziskových organizací narůstá raketově. Bohužel, neziskovky pomáhají jen vytáhnout peníze od státu a pracovně uplatnit lidi, kteří by jinak měli problémy se vůbec někde chytnout. Takhle mají pocit nadvlády nad těmi chudáky žebráky, kterým ráčí svoji milost občas poskytnout a ještě se mohou chlubit, jací že jsou to dobráci. To, že mnohdy vybírají a přebírají ve svůj prospěch ty věci, které k nim někdo pro potřebné přinese, ví mnozí, co se se skutečnou realitou v neziskovkách osobně setkali. Pomoc chudákům přichází pak často jen na oko, pouze aby bylo proč žádat o další dotace.

Je to opovrženíhodný hnus a ostuda, že zákon v naší zemi nejen že podporuje, ale přímo zaměstnává a úkoluje takové ubožáky, kteří se neumí chovat a nemají ani základní běžnou úctu ke starým lidem, za jejichž daně sami vystudovali.

Nemá už ani cenu se zmiňovat o páchaném psycho-teroru, kdy na bezbranných lidech parazitují komanda soukromých inkasních agentur a exekutorů – skutečná rakovina národa – kterým zkorumpovaní politici, za našimi zády, uzákonili ve světě nevídané pravomoci.

loading...

Damoklův meč exekuce visí nad každým z nás, od mladých rodin až po důchodce a pokud nechcete tupě čekat kdy a za co Vám, nebo Vašim příbuzným, setne hlavu, nezbývá než chopit se meče a useknout ruku co mu nyní vládne.


loading...
Reklama:
loading...