O mé likvidaci na Facebooku v režii Míly Chovance jeho poskoků z CTHH

Děkuju Honzovi Frankovi, že si všimnul mé likvidace na facebooku (je mi dlouhodobě blokován osobní profil) a že se k tomu ozval.

Petr Hampl
Mám za to, že Chovancovo Centrum pro hybridní zastrašování obyvatel testuje, jak se postupně dobrat ke kýženému cíli, kdy lidé spolu nebudou vůbec diskutovat o politických věcech, a každý bude vůči státní propagandě totálně izolován. Hospody budou zlikvidovány, na sociálních sítích se budou sdílet pouze obrázky roztomilých koťátek (ale pozor, ne tygříčci – tygr symbolizuje bělošskou nadřazenost) a v práci si to budou hlídat zaměstnavatelé.

V první fázi sáhli příliš vysoko, když zablokovali facebookový profil Televize Prima (v Americe dokonce běžela vážná diskuze o zrušení profilu prezidenta Trumpa, ale Twitter nenašel dost odvahy), jenže se to ukázalo jako kontraproduktivní. Takže začali o kus níže a až to začne být akceptováno jako úplně normální, troufnou si na silnější hráče – tudíž odstraní Petra Robejška, Václava Klause mladšího, zruší profil Tomia Okamury atd. Ještě podstatnější pak bude mazání odkazů na texty nežádoucích osob.

Můj odhad je, že na to nebudou mít čas. Jednota mainstreamových médií se drolí a politicky nekorektní televizní stanice Z24, která by měla začít vysílat ještě letos, může úplně otočit situaci.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr