Hon na Zemana? Tak tím mu mohou havloidé jen pomoci. Může být pak třeba i za hrdinu

PRAHA | Stupňující útoky na prezidenta Miloše Zeman jsou křečí „končícího sluníčkářského režimu“. ParlamentnímListům.cz to řekl předseda Jazzové sekce a letitý prezidentův blízký přítel Karel Srp. „Je to hnůj, co čtu proti Zemanovi. Hnusárny se budou stupňovat, ale normální lidi to neovlivní, u nich bude Zeman hrdina,“ řekl Srp, informují ParlamentniListy.cz.

Karel Srp

Média byla poslední týdny zahlcená nejrůznějšími zprávami o údajném špatném stavu prezidenta Miloše Zemana. Vycházely zprávy z údajných anonymních zdrojů o tom, jak je mu zle, že už téměř nemůže chodit a další, ostřejší tvrzení. „Znám Miloše Zemana od roku 1989 jako statečného chlapa, poznal jsem ho na demonstraci kolem 17. listopadu. To, co dnes čtu zejména na sociálních sítích, mě nesmírně rozčiluje, protože to jsou lži,“ řekl Karel Srp pro ParlamentníListy.cz.

„Je to mstivá a závistivá křeč odcházejícího režimu, to znamená sluníčkářů. Je mi líto, že tak mohou psát a mluvit a dokonce i jednat vzdělaní lidé,“ zamýšlí se šéf Jazzové sekce Karel Srp. Podle Srpa jde o cílenou antikampaň. „Nejprve se ostřeluje jeho okolí, sám počítám, že se mě to bude týkat asi tak za dva měsíce. Již před tím vzpomeňme na Forejta a další lidi kolem Miloše Zemana. Je to účelová záležitost, která nebude mít dlouhého trvání,“ míní.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr