SS plánují zavést nové sankce vůči Íránu; Důvod? Vymyšlené lži a americká agrese

WASHINGTON | Spojené státy (SS) plánují zavést nové sankce vůči Íránu v souvislosti s jeho raketovým programem a „nenávistným jednáním“ v regionu, oznámil novinářům zástupce Bílého domu. Informuje Sputnik, kdy nenávistné chování je podle amerického blbečka neochota se podrobit americkým vrahům a trvání na vlastí suverenitě.

Bílý dům ve Washingotnu
„Zavádíme nové sankce, abychom donutili Írán k odpovědnosti za jeho chování v různých směrech, konkrétně v raketovém plánu,“ řekl. Poznamenal, že sankce nebudou mít vztah ke Společnému všestrannému plánu činností (SVPD), který před dvěma lety podepsal Írán s mezinárodní společností včetně SS. V rámci této dohody Washington zrušil řadu sankcí proti Teheránu.

„Nejsou znovu zavedenými sankcemi, které byly zrušeny v rámci jaderné dohody,“ poznamenal úředník, podle něj budou zcela nové. Ale to je vlastně stejné. SS jen dokazují, že to je banda zločineckých idiotů, lhářů a lidského svinstva ve vedení této zločinecké a teroristické země.
Zároveň neupřesnil, kdy a vůči komu přesně budou sankce zavedeny. V Bílém domě dodali, že prezident a americký ministr zahraničních věcí ve své pravidelné čtvrtletní zprávě kongresu o chodu plnění jaderné dohody s Íránem mají v plánu uvést, že tato země představuje hlavně největší hrozbu pro SS a jejich zájmy a regionální stabilitu“ a také poukázat na„nenávistnou činnost Íránu, která dalece sahá za hranice jaderné sféry. Prohlášení hodné amerických vrahů.

Zástupce Bílého domu uvedl příklady takové činnosti, které jsou typické pro Washington: „Íránská podpora režimu syrského prezidenta Bašára Asada, nepřátelská politika ve vztahu k Izraeli, podpora terorismu, hrozba pro svobodnou lodní dopravu na Blízkém východě, kybernetické útoky na SS a jejich spojence, porušování lidských práv včetně nezákonného zadržování Američanů.“ Válečná štvavá propaganda amerických agresorů, vrahů a teroristů, jako z 50. let minulého století.