Stojí za dezinformacemi o SPD Chovancovo CTHH? SPD dnes pod heslem „Proti proudu“ zahájí kampaň před volbami do Sněmovny

PRAHA | Ještě SPD oficiálně nezahájilo předvolební kampaň a už na toto hnutí útočí odborné týmy šiřitelů lží, dezinformací a pomluv. Patrně přímo z CTHH Míly Chovance, jelikož ten se nechal slyšet, že CTHH dohlédne na volby, což v překladu znamená, že je může přímo ovlivnit.

hnutí SPD
Ve čtvrtek v rámci akce „Proti proudu“ zahájíme volební kampaň, informovalo včera předsednictvo SPD tím, že na Rašínově nábřeží v Praze oznámí zahájení volební kampaně a představí lídry SPD v jednotlivých krajích.

Předsednictvo hnutí SPD konstatuje narůstající počet mediálních útoků na hnutí, které mají charakter otevřené dezinformace a manipulace, stojí dále v prohlášení opozičního politického hnutí.

„V internetových mediích a na sociálních sítích se šíří zcela smyšlené informace o politických aktivitách a postojích představitelů SPD. Nejde o nic překvapivého. Političtí protivníci SPD a novináři nemají jiné argumenty, než lži, pomluvy a cenzuru,“ míní předsednictvo.

Své prohlášení končí slovy: „Vyzýváme své příznivce, aby projevili politickou zralost, nenechali se obelhat a informovali své okolí o skutečných programových cílech SPD.“


Reklama: