Bude mít Česko první oběť mu-slimáckého vraždění? Stav pobodané Češky v Egyptě je kritický

PRAHA – KÁHIRA | Stav Češky zraněné předminulý týden při útoku na turisty v egyptském letovisku Hurgada je kritický. Uvedlo to dnes v tiskovém prohlášení české ministerstvo zdravotnictví. Informují ve své zprávě ParlamentniListy.cz.

satanská kniha Korán v plamenech | foto: dailystormer.com

„Zdravotní stav ženy, která je hospitalizovaná v jedné z káhirských nemocnic, se v posledních dvou dnech náhle zhoršil. Do Káhiry už v pondělí podle ministerstva odletěl tým českých zdravotníků pod vedením ředitele pražské záchranné služby Petra Koloucha,“ píše zmíněný internetový deník.


„V tuto chvíli je bohužel pacientka v kritickém stavu, má maximální možnou léčbu, ale není schopna ani převozu na letiště,“ citovalo dnes ministerstvo ve svém prohlášení Koloucha. Ten z Káhiry rovněž informoval, že tři čeští lékaři a čtyři egyptští se na místě shodli, že v tuto chvíli nelze pro pacientku dělat více. Všichni tito lékaři jsou specialisté na urgentní medicínu a intenzivní péči.

„Stav hodnotíme jako multiorgánové selhání,“ popsal situaci Kolouch. Uvedl také, že v celém průběhu léčby a podle dostupné dokumentace a informací od vedoucích lékařů nemocnice nebylo nalezeno žádné pochybení.

Šestatřicetiletá Češka byla zraněna 14. července v Hurghadě, kde mu-slimácký terorista a vrah zaútočil nožem na turisty na pláži. Dvě německé turistky zabil a další turistky zranil, mezi nimi ženu z Česka, kterou zasáhl do nohy a do zad. Za zraněnou Češkou odletěla do Káhiry rodina, o niž se rovněž stará tým odborníků. Jak odpoví Češi? Padne nějaká mešita?