Přivandrovalý mu-slimácký dobytek pobodal ve Vídni chlapce ve věku 14-ti let

VÍDEŇ | Přivandrovalí islámští vetřelci jako naši vrazi všude v Evropě nejčastěji útočí noži. Bodné a řezné teroristické útoky jsou dnes v Evropě prakticky na denním pořádku. O této kruté realitě, že likvidace bílé rasy přivandrovalými katy již začala, informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na útok ve Vídni, kdy čerpá z informací serverů heute.at a krone.at.


nečistné prase s nožem – krvavá islamizace Evropy | reprofoto: youtube.com

„Pokud se původní obyvatelé nechtějí imigrantům v něčem podvolit, nože přichází velmi rychle ke slovu, stejně tak jako kdysi u okupantských Římanů či pozdějších Hitlerjugend,“ přirovnává autor článku přivandrovalé mu-slimáky k nacistickým rváčům a zločincům, jelikož mezi tou pakáží není žádných rozdílů.

S tématem související:

V úterý odpoledne na Henriettině náměstí ve Vídni pobodali syrští mladiství přivandrovalci 14-letého chlapce, informuje dále server s tím, že obětí byl Rakušan srbského původu.

Chlapec je naštěstí mimo ohrožení života. Policie po pachatelích pátrá. O pár hodin později vyjížděli policisté zas k dalšímu teroristickému útoku, kdy byla pobodaná další bílá oběť v centru Vídně. Již nastal čas hnát je jako před 334 lety, jako prašivé psy.

loading...
loading...
Reklama:
loading...