ParlamentniListy: Pasák Babiš a jeho kurvy, kterým sype granule do žlabu

ČESKÉ BUDĚJOVICE | Protiislámský aktivista Martin Konvička se na svém facebookovém profilu velmi ostře obul do Babiše, šéfa hnutí ANO. Dokonce ho nazval i pasákem, informují ParlamentniListy.cz a lidi kolem StBáka Babiše, tedy babišpovl, nazval Konvička přímo kurvami.


Martin Konvička o pasákovi Babišovi a jeho kurvách

Podle zmíněného serveru Konvičku měla rozčílit slova Babišových poslanců Soukupa a Zlatušky. „Ten Babiš je prostě k zulíbání. Pěstuje si v partaji poslance Soukupa, který mluví jak Konvička křížený s Okamurou a současně Zlatušku, vedle jehož islámofilie je Anča Šabatová docela islámofobní koč,“ poznamenal svou specifickou řečí ostré konfrontace a provokace docent Konvička.

Martin Konvička si povšiml, že Soukup v minulých dnech uvedl svůj úmysl vyzvat ministra financí Ivana Pilného (ANO), aby zatnul zlatou žílu pijavicím jako je Člověk v tísni. „Z útoku na muslimku je patrné, že nebezpečím u nás není těch 12 uprchlíků, ale pomatené hlavy některých našich spoluobčanů a spoluobčanek.“ To jsou pro změnu slova, která Konvičku zaujala u Zlatušky.„A Ty si, voliči, vyber…“ zmínil Konvička. Samotnému Babišovi je to podle něj jedno. „Pro něj jsou podstatné dotace na řepku a taky příjemný pocit, jak se všemi vydrbal,“ zmínil Konvička a dodal důrazně, aby Babiše lidé nevolili.

Následně pak ještě podotkl, že Babiš vládne v hnutí tvrdou rukou. „A vovečky vědí, že nesmí nasrat šéfa, jinak nebudou granule do žlabu,“ sdělil. Závěrem už pak jen dodal následující: „Pasák je správné slovo – jen nevím, zda pase ovečky, nebo spíš kurvy.“

Reklama: