Rakousko tvoří již z 10-ti % mu-slimáci, ale na svědomí mají až 43 % všech znásilnění

VÍDEŇ | Před několika měsíci úřady odhadovaly, že v Rakousku žije přes 700 000 muslimů. Pokud by tomu tak skutečně bylo, tvořili by muslimové v zemi našich sousedů již celých deset procent, informují ParlamentniListy.cz ve svém článku s názvem: Rakouské úřady zveřejnily počet případů znásilnění za rok 2016. Jedna statistika je obzvlášť peprná.


mu-slimácké hovada v Evropě

Ovšem ač mu-slimáků je jen jedna devítina v populaci, tak na svědomí mají masivní nárůst počtu znásilnění v zemi a celkově se na této brutální kriminalitě podílejí 43,4 %, což je alarmující. Prostě něco jako cikáni v Česku, kterých je zde menšina, ale podílejí se z poloviny na kriminální činnosti.

Konkrétně Afghánci vévodí statistikám v oblasti sexuálních deliktů, a jak v uplynulém měsíci uvedl Spolkový kriminální úřad, v průměru afghánští migranti spáchali desetkrát více těchto trestných činů než rodilí Rakušané. Ale kde se Afgánci v Rakousku vzali, když v jejich zemí není žádná válka, podle oficiálních informací, ale je tam nastolená demokracie? Takže to nemohou být váleční uprchlíci, ale jen ekonomičtí paraziti a vyžírky – špína se tomu říká u mu-slimáků.

Tento důvod považuje za klíčový také deník Kurier: „Nárůst počtu případů znásilnění vychází jednoduše z toho, že v Rakousku loni žilo více Afghánců. Ve skutečnosti však mohlo dojít k ještě většímu počtu znásilnění. Mnoho žen se však obává ze strachu z pomsty či existenční závislosti na pachateli policii cokoli nahlásit,“ končí citaci ParlametniListy.cz.


Reklama: