Vydírání a nucené transporty na Východ: Do měsíce přijměte přivandrovalá nečistá prasata… Nebo…

BRUSEL | Evropská unie dala Česku, Maďarsku a Polsku jeden měsíc na akceptování a přijímání vetřelců z Blízkého východu a severní Afriky. Jinak budou země čelit právním následkům, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk o vydírání bruselských zmrdů.


Vyhlazovací tábor Birkenau | foto: history.com

Schéma transportů na Východ byla násilně protlačeno Evropským parlamentem v září 2015 bez ohledu na to, zda všechny země unie souhlasí. Dnes tomu zkurvysyni a špinavé děvky z Evropské komise říkají „dohoda“. Proč ještě nevisí?

Generální advokát pro Soudní dvůr Evropské unie uvedl: „Plán nucených transportů je podle práva EU legální. Plán nebylo nutné odsouhlasit jednomyslně díky mechanismu nazvanému ‚hlasování kvalifikovanou většinou‘, ve kterém se zvažují rozhodnutí ve prospěch větších zemí, jako je Německo a Francie.“ Tímto prohlášením přiznal, že EU funguje jako brutální diktatura a členské země jsou jen okupovanými protektoráty Německa a Francie.

Když je zde přijmeme, tak stejně utečou…To je máme střílet nebo zavřít do táborů?

Odpůrci transportů vetřelců na Východ tyto plány přirovnávají k německým transportům Židů do okupovaného Polska, do tamních německých nacistických koncentračních a vyhlazovacích táborů.

Přivandrovalci nechtějí být v Česku, Polsku, Maďarsku, či na Slovensku, nýbrž v Německu, kde si je prasnice Merkel pozvala. Kdyby chtěli být v těchto zemích, tak by do těchto zemí přivandrovali. Jejich násilný transport je brutální porušení jejich lidských práv, jelikož je násilný a vynucený vůči nim. A oni zde nechtějí. Budou proto opět prchat na Západ do Německa.

To mají být na hranicích stříleni při pokusu o útěk zpět do Německa, když byli na Východ násilně transportováni? To mají být drženi za ploty či v táborech, aby neutekli, nebo jak si to svině Merkel a zrůdy z Evropské komise představují?