Nikdo není lepší než já. To si tedy piš!

Vše, co nám média předkládají jsou pouze zkreslené informace a lži. Osobně pociťuji velký tlak na každého, kdo se nepoddá dezinformacím, které plodí česká média a zachová si vlastní úsudek.


Neluša


Tito lidé, jsou pak následně blokováni v různých diskusích a na sociálních sítích. Toto je pravá tvář demokracie v naši zemi. „Drž hubu a krok“ a nic se ti nestane.

Posunuli, směrem k peklu, slušně řečeno. Za doby komunismu zde byla jistá omezení, ovšem vždy byla zajištěna bezpečnost našeho státu a to považuji za prioritní. Dnešní doba s ohledem na plán NWO přináší nejistotu, chaos a o bezpečí se vůbec hovořit nedá. Vše je pochopitelně záměr a intenzivní „práce“ politiků a zločineckých organizací.

Česká televize je žumpa. Je to hnus, co si dovolují a ještě se nestydí za toto od nás inkasovat peníze. Jsem znechucena obecně českými médií a zejména Českou televizí a ČRo. Cokoli vypustí ze své továrny na lži, je do nebe volající a nechutná propaganda.

Jsem ta nejlepší

Velmi se mi líbí sociální politika Ruska a podpora mladých heterosexuálních rodin, což považuji v dnešním zvráceném a nechutném západním trendu za pozitivní krok tím správným směrem.

V naši zemi většina neziskových organizací agituje za menšinu, tedy homosexuály a i když je mi osobně jedno, jakou kdo má orientaci, tak považuji rodinu, myšleno matku, otce a děti ve smyslu žena a muž, za alfu-omegu společnosti a základ státu. A toto Rusko splňuje v každém směru.

Smyslem Národní Domobrany, jejíž jsem představitelkou, není vycvičit partyzány, ale stát se plnohodnotným partnerem bezpečnostních složek a v případě potřeby bránit naši vlast. Nejsem milovnicí Ruska, ale zdravého rozumu. A ten v americké administrativě absolutně postrádám.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr