Nechutný vládní hyenismus a skandální nečinnost. Bude za to Slávek Sobotka odměněn trestem nejvyšším?

Tragédie rodiny a dalších blízkých pobodané a zesnulé ženy v Egyptě je zřejmá, ale evidentní snaha vlády na tom politicky parazitovat je naprosto nechutná. Přitom se nečiní to, co by se dělat mělo.


Pavel Opl

Každý den slýcháme o údajně tvrdých požadavcích na Egypt, aby příbuzné oběti odškodnil (hodně mne bude zajímat výsledek – bude-li vůbec nějaký).

Tvrdě prý naléháme na to, aby nám byla vydána pitevní zpráva, i když celý tým doktorů dopravených českým speciálem do Egypta již před řadou dní bleskově vydal zprávu, že lékařská pomoc ze strany egyptské nemocnice byla vzorná a nikdo nepochybil (jen dle oficiálních prohlášení, z počátku lehce zraněná pacientka, zemřela…).

Nejprve se mluvilo o ojedinělém vyšinutém jedinci. Nyní už se připouští, že šlo o muslimského radikála. Aby ne, když hned od začátku byla spousta svědectví, že pachatel „šel“ výhradně po ženách-nemuslimkách…Jako bývalý policista ÚOOZ se nestačím divit informaci, že se případem začala zabývat Národní centrála proti organizovanému zločinu. Nebudu to dlouze rozvádět. Je to naprostý nesmysl – zjevně pouze politicky nařízený, a toto pracoviště by samozřejmě mělo řešit úplně jiné kauzy. A že jich, neřešených, jsou „mraky“.

Jako naprosto skandální ze strany vlády vnímám to, že stále ještě nebyl Egypt prohlášen za nebezpečnou oblast s důrazným doporučením necestovat do této země.

Nestačilo k tomu sestřelení dopravního letadla v Egyptě přede 2 lety?
Nestačilo k tomu postřílení 29 křesťanů včetně žen a dětí v Egyptě před cca 2 měsíci?
Nestačí k tomu událost, při které zemřela i naše státní příslušnice?

Pokud ne, tak ať vládní hyeny nedělají to naprosto nechutné divadlo prezentující údajný zájem o naše obyvatele, vč. pozůstalých po zesnulé oběti z posledního „incidentu“.

Pamatujte si to všichni k volbám!

Reklama: