Přivandrovalý prašivý pes koupil Slezskou pekárnu a okamžitě přestal lidem prodávat produkty s vepřovým masem

FRÝDEK – MÍSTEK | Jednu z významných pekařských firem na severní Moravě koupili mu-slimáci. O koupi pekárny přivandrovalými prašivými psy z nekonečné anticivilizace satanské ideologie informuje server Českého portálu euRABIA.cz.


Slezská pekárna JK | reprofoto: zivefirmy.cz

Jde o firmu Slezská pekárna JK s. r. o., kterou vlastní mu-slimák přivandrovalý do Havířova – „ARSLAN KRECI, dat. nar. 30. října 1963, U Stružníku 482/14, Bludovice, 736 01 Havířov,“ toto jsou informace z Justice.cz, kdy dále web Ministerstva spravedlnosti prozradí, že Slezská pekárna sídlí na adrese: „Slezská 1082, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek.“

„V ČR přibývá firem jenž jsou skoupeny muslimy a muslimové investuji ve velkém peníze do české ekonomiky. Jaké to má pro české občany důsledky? Například ty, že v těchto firmách se postupně prosazují islámské pravidla a zákazy. Jako příklad slouží právě ona Slezská pekárna, kde si dle informací občanů již nekoupíte produkty s vepřovým masem,“ píše autor článku na webu euRABIA.cz.

S tématem související:

Kdy dále autor píše, že již několikrát byla jejich redakce informována od obyvatel Frýdku-Místku, že se dověděli o ukončení prodejů pekařských výrobků s vepřovým masem v Slezské pekárně, protože tuto firmu koupili muslimové. „A tak si v prodejných této firmy prý lid již nekoupí například své oblíbené rohlíky se slaninou,“ konstatuje. Takže přivandrovalí prašiví psi již nastavili další laťku islamizace.

Autor přiznává, že máme volný trh, ač nějak pozapomíná, že až tak volný díky regulacím není, ale i tak píše: „Žijeme v demokratické zemi, kde si majitel firmy může relativně prodávat co chce, pokud neporušuje zákon a ukončení prodeje výrobku z vepřového masa je tedy legálním právem nového majitel Slezské pekárny, ale také to ilustruje kam naše země směřuje, když se postupně islamizuje – burkiny, halal, ukončeni prodeje vepřového a pod. A to zde ještě vlastně žádnou velkou muslimskou komunitu nemáme, co se bude dít, až nám zde muslimská komunita naroste do velkých rozměrů, jako na Západě?“

Řešení? Nenakupovat a prašivák zkrachuje. Nejlepší je reagovat obchodním bojkotem. Majitel pochází z anticivilizace, kde hygiena je na bodu nula, takže raději nekupovat, nevíte co jíte.