Do Francie se vrátilo více jak 270 teroristů Islámského státu. Proč jsou na svobodě a ne u zdi?

PAŘÍŽ | Přes 270 „Francouzů,“ kteří bojovali na straně teroristů Islámského státu v Sýrii a Iráku, se vrátilo zpět na území Francie,“ uvedl ministr vnitra páté republiky Gérard Collomb v rozhovoru pro týdeník Journal du Dimanche.


Ilustrační snímek


Otázkou je proč teroristy označuje za Francouze, když jsou to prašiví mu-slimáčti psi a teroristé? A další otázkou je proč jsou na svobodě a ne čekají ve vězení na postavení ke zdi v rámci odměny zapáchání teroristických činů v podobě implementace olověné kulky smočení ve vepřové krvi, v rámci odstřelu do hlavy.

„Informace o zabitých Francouzech je velmi těžké ověřit. Co se týče těch, kteří se vrátili, tak jsme zaznamenali 217 dospělých a 54 mladistvých,“ uvádí list odpověď Collomba na otázku, kolik francouzských teroristů bylo zabito v Sýrii a Iráku a kolik se jich vrátilo zpět do vlasti.Jak dále informuje Sputnik, tak ministr vnitra rovněž podotkl, že teroristická hrozba nadále zůstává velmi vysoká. „Dvakrát byl útok namířen na Elysejská pole a od začátku tohoto roku naše služby zabránily sedmi útokům,“ uvedl ministr.

Dále dodal, že se soudy zabývají případy těch Francouzů, kteří se vrátili ze Sýrie a Iráku, a na některé z nich již byla uvalena vazba. Jen na některé? Podporuje tímto Francie Islámský stát, když jeje členy nechává na svobodě, aby ve zvěrstvech pokračovali ve Francii???

Reklama: