Kápo z nacistického parlamentu Schulz: Sice nás sankce vůči Rusku poškodí, ale tak je to správné, tak to má být

BRUSEL | Svědectví o absolutní mentální retardaci evropských socialistů přinesl jeden z jejich vrcholných socialistických deviantů. „Sankce vůči Rusku budou mít závažné ekonomické a finanční následky pro Evropskou unii,“ prohlásil to v interview pro francouzské novináře předseda Evropského parlamentu a socialistický zločinec, který chce zotročit veškeré obyvatelstvo v EU, v jedné osobě – Martin Schulz, který by se podle Nigela Farage, hodil jako skvělý představitel do filmu o nacistických zločincích jako představitel nějakého kápa v koncentráku.

Schulz - socialistický šílenec, deviant a zločinec

Schulz – socialistický šílenec, deviant a zločinec

„V případě sankcí vůči Rusku bychom měli připravit občany Evropské unie na to, že poplatky za elektřinu v Evropě se zvýší, budou rovněž blokovány evropské investice v Rusku“, soudí Schulz a informoval o těcho zvrácených a deviantních myšlenkách vepřové hlavy z Německa zpravodajský server rozhlasové stanice Hlas Ruska.

Když odpovídal představitel evropské socialistické imbecility na otázku o tom, jestli EU správně postupovala v souvislosti s ukrajinskou krizí, zdůraznil, že EU dělala to, co bylo třeba dělat. A výraz u toho měl, jako lobotomik, který neví, co se kolem něj děje.