Je Evropská unie zjevení Satana?

A je to tady. Evropská komise přišla s nápadem, že omezí platby v hotovosti. Samozřejmě to politici zastírají bojem proti terorismu. Ale je vidět, že už se svými NWO plány ani netají.

Lea Vojteková | Foto: Archív autorky

Takže si to shrňme… Probíhá invaze muslimů z Afriky a Blízkého Východu, EU dělá, že se s tím nic nedá dělat. Je tady snaha o vytvoření nového multikulturního člověka.

Dále tady máme podporu různých úchylek, abnormalit a nesmyslů. Dochází k dehonestaci vlastenectví, národů, rodiny, křesťanství a křesťanských hodnot. Nemluvě o mnoha byrokratických nařízeních a buzeracích.

A teď snaha o naprostou kontrolu a nadvládu nad lidmi. Nejvíce mě baví lidi, kteří jsou proti komunismu, ale EU se zastávají. To už si ťukám na čelo, protože o takové kontrole (omezení a postupné zrušení hotovosti) si komunisté mohli nechat pouze zdát.

Už chybí jenom čipování. Bible, zjevení 13, 16-17: A působí, aby všem, malým i velkým, bohatým i chudým, svobodným i otrokům, byl dán cejch na pravou ruku nebo na čelo, aby nikdo nemohl kupovat ani prodávat, leda ten, kdo má cejch: jméno šelmy nebo číslo jejího jména.

Reklama: