Čech povede Zemanovce z SPO do voleb

PRAHA | SPO na své tiskové konferenci představila superlídra a oficiálně zahájila volební kampaň v rámci voleb do Poslanecké sněmovny. Informuje partaj na svém webu.

František Ringo Čech

Jan Veleba, předseda SPO, před médii oficiálně potvrdil jméno známého umělce a břitkého glosátora dění ve společnosti – Františka Ringo Čecha, který se stal superlídrem stranya lídrem SPO v Praze.

Hudebník, textař, spisovatel, herec, dramatik a malíř František Ringo Čech dlouhodobě také patří k podporovatelům prezidenta Miloše Zemana.

František Ringo Čech svoje rozhodnutí odůvodnil slovy: „Chci pomoct našemu prezidentovi, který potřebuje v Parlamentu spojence!“. Ringo Čech není v politice nováčkem, v letech 1996–1998 byl poslancem za ČSSD. F. R. Čech se v posledních letech stejně jako strana SPO vymezuje proti nelegální imigraci.

„Nejen jeho odmítavý postoj k přijímání uprchlíků vítáme!“, zdůraznil předseda SPO a senátor Jan Veleba. Názory superlídra Ringo Čecha typu: „Zapřeli jsme minulost, zapřeli jsme svoji kulturu…. a mnoho dalších …“, jsou v souladu s volebním programem strany SPO s názvem PEVNÉ ČESKÉ KOŘENY, se kterým jde Strana Práv Občanů do parlamentních voleb v říjnu 2017.