Zloděj Andy Babiš sám a vědomě řídil dotační podvod. Úkoloval dokonce i rodinu, jak má krást

PRAHA | Vůdce zločineckého politického hnutí ANO Andrej Babiš by v případě odsouzení v kauze kolem farmy Čapí hnízdo mohl strávit ve vězení pět až deset let, informuje na Slovensku TASR na webu Teraz.sk, kdy na slovenská policie již nedávno provedla ve slovenské části Agfrofertu mocné razie, kdy i tam je Babiš podezřelým špinavým zlodějem.

Andy Zloděj Babiš za mřížemi | koláž: aTeo.cz

„Podle zjištění deníku Právo policisté v pětistránkový žádosti o zbavení imunity, zaslané Poslanecké sněmovně, popsali průběh údajného dotačního podvodu, ve kterém figurují i Babišovi příbuzní a spolupracovníci. Informoval o tom dnes zpravodajský portál Novinky.cz,“ psal dnes slovenský web.

Noviny dále píšou, že Babiš podle policie řídil a koordinoval kroky těchto osob, a to zcela vědomě a s dokonalou znalostí všech skutečností – s cílem neoprávněně získat finanční prostředky z dotace programu nazvaného „ROP střední Čechy“ na výstavbu farmy Čapí hnízdo.

„Mezi těmito osobami byla i Babišova dcera z prvního manželství, jeho současná manželka a její bratr,“ napsal portál Novinky.cz. Uvedení se údajně podíleli na účelovém skrytí identity osoby fakticky ovládající firmu, kterou měl být právě Babiš, přičemž nic nebrání jejich stíhání. Takže celá rodina zlodějů by mohla skončit v kriminále, kam ostatně Babiš jako komunista, StBák a zloděj, jako i možný objednatel vraždy Františka Mrázka patří.